طراح ارشد بخش روایت Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از این پروژه کناره‌گیری کرد

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) از جدایی طراح ارشد بخش روایت بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از تیم استودیوی هاردسویت لبز (HardSuit Labs) خبر داد. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

در طول یک سال اخیر، بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با حواشی مختلفی روبه‌رو شده است. این بازی که ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر گردد، به علت به روز مشکلات مختلف عرضه‌ی آ به سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شد. در ماه آگست سال جاری نیز مدیر نوآوری و یکی از طراحان بخش داستانی این بازی از استودیوی هاردسویت لبز جدا شدند. حال به‌تازگی شرکت پارادوکس اینتراکتیو از جدایی یکی دیگر از افراد کلیدی و مهم این بازی خبر داده است.

در همین راستا، پارادوکس اینتراکتیو بیانیه‌ای را در این باره منتشر کرده که به شرح زیر است:

می‌توانیم تایید کنیم که خانم کارا الیسون (Cara Ellison) تصمیم به جدایی از استودیوی هاردسویت لبز گرفته است و دیگر برروی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 کار نخواهد کرد. کارا ایده‌های تازه‌ای را در این پروژه به ارمغان آورد و بسیاری از کارهای وی در سال آینده در بازی ارائه می‌شود. ما از وی برای کار در Bloodlines 2 تشکر می‌کنیم و بهترین آرزوها را برای همه تلاش‌های آینده او داریم.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید