گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Grand Exile به‌زودی عرضه خواهد شد

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تیم سازنده‌ی Grand Exile که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز اطلاعاتی از پلتفرم‌ها و انتشار آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین ویدئوی دیگری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

Grand Exile عنوانی در سبک‌های اکشن و تیراندازی به صورت دوبعدی است که سازندگان برای توسعه‌ی آن از آثار کلاسیک الهام گرفته‌اند و این قضیه می‌تواند موجب استقبال خوب بازی‌بازان قدیمی شود. بازی در محیطی پیکسلی و ساده جریان دارد اما مبارزات آن بسیار هیجان انگیز و اعتیاد آور پیش می‌رود. Grand Exile داستان فردی قدرتمند را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرد تا از نینجاهای شیاد انتقام سختی بگیرد. در همین راستا، سلاح‌ها و آیتم‌های جالبی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که با استفاده از آن‌ها پیشروی بهتری خواهید داشت. بد نیست بدانید که استودیوی پیکو (Pico) که در کل از دو بازی‌ساز تشکیل شده است، وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد. این استودیو در گذشته نیز عناوین دوبعدی و جذاب زیادی را در دسترس قرار داده بود.

به نقل از سازندگان، آگاه شدیم که بازی Grand Exile در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی آن‌ها در روزهای پیش رو باشیم. در پایان می‌توانید تازه‌ترین ویدئوی مربوط به آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید