بازی Counter Terrorist Agency برروی iOS عرضه شد

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی پلی‌۲چیل (Play2Chill) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که بازی مورد انتظار Counter Terrorist Agency هم‌اکنون برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی ویدئویی از این عنوان، در ادامه با ما همراه باشید.

Counter Terrorist Agency را باید اثری در سبک‌های بقا و استراتژی به حساب آورد که در آن قادر هستید که هدایت یک مامور وظیفه‌شناس و قدرتمند را به دست گرفته و تیمی بی نظیر و توانا را تشکیل دهید. امکان ساخت انواع گروه‌ها با نفرات مختلف در این بازی وجود دارد و همه چیز در این زمینه به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. اکثر بخش‌های این عنوان آنلاین بوده و آن‌ها را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه کرده و لذت ببرید. ضمنا امکان شخصی‌سازی کاراکتر اصلی در بازی برایتان فراهم است که نباید این قضیه را در محبوبیت آن نادیده گرفت. گفتنی است که دو شرکت پلی۲چیل و گیم اپریترز (Game Operators) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند. هر یک از این استودیوها سابقه‌ی خوبی در ساخت عناوین مشهور گوشی‌های هوشمند را دارند و بازی‌بازان تا حد زیادی با آن‌ها آشنا هستند.

به نقل از سازندگان، آگاه شدیم که بازی Counter Terrorist Agency از امروز با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل iOS قابل تجربه و دریافت است. همچنین زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی اندروید این بازی به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش این تیم در این خصوص چه خواهد بود. در پایان می‌توانید جدیدترین ویدئوی این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید