بازی Teslagrad برای اندروید تخفیف خورد

۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Teslagrad امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی با قیمت ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Sore) به فروش می‌رسد و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، تریلر تازه‌ای از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Teslagrad از سری عناوین اکشن، پازلی و پلتفرمر است که ابتدا چندی پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ای از بازی‌بازان و به خصوص دوست داران سبک‌های گفته شده قرار گرفت. پس از گذشت مدتی، تیم سازنده تصمیم به توسعه‌ی این بازی برروی گوشی‌های هوشمند نیز گرفت و حال دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS در حال تجربه‌ی آن هستند. این عنوان داستان شهری پر از ظلم و ستم را روایت می‌کند که اقدامی هم توسط پادشاه آن صورت گرفته نمی‌شود. بنابراین شما باید کنترل پسر جوانی را به دست گرفته و صلح و آرامش را به آن جا بازگردانید. واضح است که دشمنان زیادی بخواهند مانع اهداف شما شوند و باید با استفاده از سلاح‌های گوناگون، آن‌ها را از میان بردارید. گیم‌پلی Teslagrad شامل مبارزه با دیگران، پرش‌های به موقع به منظور رد شدن از موانع و حل کردن پازل‌های چالش برانگیز می‌شود. لازم به ذکر است که شرکت پلی‌دیجس (Playdigious) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است.

بازی Teslagrad پیش از این با قیمت ۶٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل اندروید به فروش می‌رسید، اما ظاهرا سازندگان پس از مدتی دریافتند که رقم بالایی را برای عنوان خود در نظر گرفته‌اند. در همین راستا، این بازی از امروز تنها با قیمت ۱٫۹۹ دلار قابل دریافت و تجربه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید