گیفت کارت
گیفت کارت

فراتر از یک بازی | نقدها و نمرات بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores

۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores چند روز قبل به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید و نظرات متنوعی هم در مورد آن عرضه شد. در همین راستا، در ادامه برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این اثر با ما همراه باشید.

Werewolf: The Apocalypse از سری عناوین جالب دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود و نسخه‌های آن تا به حال عده‌ی زیادی را به خود جذب کرده است. حال جدیدترین نسخه‌ی این سری به سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی، Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores نام دارد که در آن باید هدایت کاراکتری به نام مایا (Maia) را به دست بگیرید. وی قصد دارد تا بخش‌های مختلفی از قاره‌ی اروپا را جستجو کرده و به کشف رمز و رازها پیرامون اساطیر و هیولاهای این مناطق بپردازد. سازندگان برای ساخت این نسخه از آثار مختلفی الهام گرفته‌اند و در این کار هم تا حدودی موفق بوده‌اند. بنابراین اگر شما هم از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores را به هیچ عنوان از دست ندهید.

لازم به ذکر است که دو شرکت دیفرنت تیلز (Different Tales) و واک‌اباوت گیمز (Walkabout Games) به ترتیب در امر ساخت و عرضه‌ی بازی Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores نقش داشته‌اند. در ضمن این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. حال امروز نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان برجسته‌ی حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی تکمیل شد که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

KeenGamer 8.5/10

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores یک بازی داستان محور فوق‌العاده است که سازندگان برای توسعه‌ی آن از رمان‌های مشهور و پرطرفداری بهره برده‌اند. این بازی باعث می‌شود که توجه ما به رمان‌ها بیشتر از قبل شود و برای آگاهی و کسب اطلاعات سری به آن‌ها بزنیم. از ویژگی‌های خوب این عنوان باید به طراحی جالب شخصیت‌ها و جهان چشم نواز آن اشاره کرد. در مجموع Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores کاملا ارزش وقت گذاشتن را دارد.

SCREEN RANT 8/10

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores یک بازی با داستان درگیر کننده و محیطی رازآلود است که بازی‌بازان زیادی را به وجد خواهد آورد. طراحی این جهان موجب شده است تا صحنه‌های دلهره‌آور فراوانی در آن رقم بخورد. تنها ایراد بازی، کوتاه بودن آن است که شاید این مشکل از نگاه عده‌ی زیادی به چشم نیاید.

Hooked Gamers 8/10

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores عنوانی است که آن را بدون هیچ مقدمه‌ای به بازی‌بازان پیشنهاد می‌کنیم. در این بازی شاهد داستانی جذاب و گیرا هستیم و طراحی کاراکترها نیز در نوع خود جالب است. البته آسان بودن بسیاری از ماموریت‌ها نیز عجیب است. باید دید که نسخه‌ی بعدی این سری با نام Werewolf: The Apocalypse – Earthblood که در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود، چه عملکردی خواهد داشت.

GRYOnline.pl 8/10

عناوین استودیوی دیفرنت گیمز همیشه تمرکز زیادی برروی داستان دارند؛ چیزی که در Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores نیز به خوبی مشاهده‌ می‌شود.اگر به دنبال یک سرگرمی فراتر از بازی هستید و به رمان‌ها علاقه دارید، Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

IGN ITALIA 6.4/10

Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Fores اثری داستان محور است و سرنوشت آن به انتخاب‌های بازی‌بازان بستگی دارد. متاسفانه داستان بازی از نگاه ما چندان جالب نیست و در آینده خاطره انگیز نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید