شخصیت جدیدی به بازی My Hero One’s Justice 2 اضافه خواهد شد

محمد سعیدی
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - 11:30

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر خوبی برای طرفداران My Hero One’s Justice 2 اعلام کرد که به‌زودی کاراکتر جدیدی در قالب یک بسته الحاقی به این بازی اضافه خواهد شد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از افراد با سری My Hero One’s Justice آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم‌های خود تجربه کرده‌اند. نسخه‌ی دوم از این سری به تازگی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و مورد استقبال دوست داران به سبک مبارزه‌ای هم قرار گرفت. از نکات برجسته‌ی این بازی باید به امکان انتخاب کاراکترهای گوناگون اشاره داشت. تیم سازنده نیز هر چند وقت یک بار به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای این عنوان می‌پردازند و به طور کلی پشتیبانی خوبی از آن دارند. چندی پیش هم شخصیتی به نام Mei Hatsume به بازی اضافه شد که برای مشاهده‌ی تصاویری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. پس اگر از هواداران سبک ذکر شده و یا انیمه‌ها هستید، My Hero One’s Justice 2 می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. لازم به ذکر است که دو استودیوی بایکینگ (Byking) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

بسته الحاقی جدید بازی My Hero One’s Justice 2 قرار است در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان برسد که از محتویات آن باید شخصیتی به نام ایتسوکا کندو (Itsuka Kendo) را نام برد. وی توانایی‌های مخصوص به خود را دارد و انتخابش به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت. این سومین کاراکتری است که پس از عرضه‌ی بازی به وسیله‌ی بسته الحاقی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی بندای نامکو باشیم. در پایان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص My Hero One’s Justice 2 می‌توانید نقد و بررسی آن به قلم آریا مقدم را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sasuto گفت:

    این انیمه اینقدر شخصیت های جالب و جذاب زیاد داره که واقعا حیفه بهشون پرداخته نشه .
    من مانگا رو نمیخونم ولی امیدوارم در آینده به شخصیت های دیگه هم مثل این فصل بها داده بشه مثل کریشیما که واقعا به نظرم یکی از بهترین شخصیت های این فصل بود