اقتدار فرمانده | نقدها و نمرات بازی Partisans 1941

۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

تنها چند روز از عرضه‌ی بازی Partisans 1941 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و حال می‌توان گفت که عده‌ی زیادی از منتقدان از آن استقبال کرده‌اند. امروز هم نقدها و نمرات این عنوان تکمیل شد که برای مطالعه‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

عناوین استراتژی محور در سال‌های اخیر جایگاه خوبی نزد بازی‌بازان پیدا کرده‌اند و حال عده‌ی فراوانی به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. پیش‌بینی می‌شد که Partisans 1941 نیز یکی از همین آثار باشد که تا حدودی هم درست از آب در آمد. این بازی اتفاقاتی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند و شما در نقش رهبر یک گروه بزرگ، باید تیم خود را به خوبی هدایت و آن‌ها را برای نبردها آماده کنید. در این راه هم سلاح‌ها و آیتم‌های فراوانی در دسترستان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک گفته شده هستید، Partisans 1941 می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما به ارمغان آورد.

شایان ذکر است که دو استودیوی آلتر گیمز (Alter Games) و ددالیک اینترتینمنت (Deadalic Entertainment) به ترتیب در امر ساخت و توسعه‌ی بازی Partisans 1941 نقش داشته‌اند. در ضمن بخش‌های آنلاینی هم در بازی به چشم می‌خورد و بدیهی است که برای تجربه‌ی آن‌ها به اینترنت نیاز خواهید داشت. این حالت‌ها را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان انجام داده و از آن‌ها لذت ببرید. از این نکات به عبور کنیم، امروز نقدها و نمرات Partisans 1941 توسط برترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی عرضه شد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

PC Invasion 8/10

Partisans 1941 در مجموع عنوان بسیار جالبی است و آن را به بازی‌بازان و به خصوص دوست داران سبک استراتژی توصیه می‌کنیم. به عقیده‌ی ما، ساخت این بازی در خصوص جنگ جهانی دوم بسیار ضروری بود و تیم سازنده به خوبی از پس آن بر آمده است. اگر کمی فکر کنیم، متوجه می‌شویم که بهترین بازی در این زمینه، Company of Heroes 2 است که بازی‌بازان با آن خاطرات زیادی دارند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به بازی ذکر شده هستید، Partisans 1941 نیز می‌تواند شما را به وجد آورد.

GOD IS A GEEK 8/10

Partisans 1941 در سبک خود عنوان بسیار خوبی است و در آینده به محبوبیت بالایی هم دست خواهد یافت. واضح است که سازندگان برای ساخت این بازی از آثار متنوعی الهام گرفته‌اند که این قضیه ممکن است کمی به جذابیت آن لطمه بزند.

The Digital Fix 8/10

Partisans 1941 عنوانی با گیم ‌پلی بامزه و دوست داشتنی است که بازی‌بازان در آن چگونگی تبدیل شدن به فرمانده‌ای مقتدر را به خوبی می‌آموزند.

PC Gamer 8/10

تیم سازنده‌ی Partisans 1941 برای ساخت این بازی، ترکیبی از آثار مدرن و کلاسیک را به کار برده است و این قضیه را در راستای محبوبیت آن نباید نادیده گرفت. اگر به آثار استراتژی علاقه‌دارید، Partisans 1941 یکی از برترین گزینه‌های امسال برایتان خواهد بود.

VANDAL 7.8/10

اگر دلتان برای رهبری یک گروه بزرگ تنگ شده است، باید به سراغ Partisans 1941 بروید. با وجود این که بازی مشکلات و نقص‌هایی دارد، اما برای دوست داران سبک استراتژی کاملا قابل چشم پوشی خواهد بود.

Wccftech 7.8/10

استودیوی سازنده‌ی Partisans 1941 برای توسعه‌ی این بازی از عناوین مختلفی الهام گرفته است و حال باید دید که واکنش دیگر بازی‌بازان در این مورد چه خواهد بود؛ چرا که این تیم از نگاه ما اثر بزرگی را تولید کرده است. بازی از تنوع خوبی برخوردار است و در مجموع محتویات فراوانی در آن به چشم می‌خورد، اما باگ‌هایی به خصوص در سیستم مبارزات آن نیز دیده می‌شود.

Softpedia 7.5/10

در Partisans 1941 باید با ۴ نوع دشمن از سرزمین‌های مختلف مبارزه کنید. بازی پس از گذشت حدود دو ساعت کمی تکراری و خسته کننده می‌شود که البته این قضیه شاید از نگاه علاقه‌مندان به عناوین استراتژی محور این گونه نباشد. حواستان باشد که در بازی انتخاب‌های درست و به جایی داشته باشید، چرا که تنها یک اشتباه کوچک برای نابودی سرزمینتان کافی خواهد بود.

RAGE quit.gr 7.3/10

Partisans 1941 عنوانی جذاب و استراتژی محور است که سعی دارد تا یاد و خاطره‌ی آثار قدیمی در این سبک را برای ما زنده کند. به نظر ما، ایده‌های سازندگان به طور کامل در بازی پیاده‌سازی نشده است. با این حال، Partisans 1941 باز هم انتخاب ایده‌آلی برای بسیاری از بازی‌بازان خواهد بود.

The Games Machine 7.1/10

در Partisans 1941 باید بی رحم باشید و تا جایی که امکان دارد، از تجهیزات متنوعی برای شکست دادن دشمنان بهره ببرید. این بازی باگ‌های عجیبی هم در خود دارد و چند تا از آن‌ها قابل رفع هستند که باید دید واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

IGN Spain 7/10

Partisans 1941 بازی نسبتا خوبی در سبک استراتژی است که ما را به یاد عناوین زیادی در این زمینه می‌اندازد. متاسفانه این بازی نمی‌تواند هیجان جنگ را به خوبی به بازی‌بازان منتقل کند.

GameWatcher 6.5/10

این روزها کمتر عنوانی مانند Partisans 1941 تولید می‌شود که وقایع تاریخی را به خوبی نشان دهد. پس اگر از علاقه‌مندان به این موضوع و سبک استراتژی هستید، شاید Partisans 1941 ارزش یک بار تجربه را داشته باشد.

ضمنا دیگر منتقدان نظیر GameStar به این بازی نمره‌ی ۸ داده‌اند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید