خالق Kingdom Hearts ظاهراً به معرفی یک بازی برای نینتندو سوییچ اشاره می‌کند

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

جدیدترین شماره‌ی مجله‌ی Nintendo Dream شامل یک مصاحبه با تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) از اسکوئر انیکس (Square Enix) و ماسانوبو سوزوی (Masanobu Suzui) از ایندی‌زیرو (Indieszero) می‌شود. با این‌که این دو نفر بیشتر برای معرفی و تبلیغ بازی جدید خود یعنی Kingdom Hearts: Melody of Dreams این مصاحبه را انجام دادند، اما این گفتگو به شکل بسیار جالبی به پایان رسید.

در انتهای این مصاحبه، Nintendo Dream از نومورا و سوزوی پرسید که آن‌ها می‌خواهند در مورد کدام بخش از Kingdom Hearts: Melody of Dreams صحبت کنند. جالب است بدانید که پس از یک گفتگوی مختصر و ارائه‌ی توضیحات در مورد نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Kingdom Hearts، این دو توسعه دهنده اعلام کردند:

سوزوی: این فرصت کمیابی برای شما بود تا به خاطر کار برروی یک بازی Kingdom Hearts در مقاله‌ی Nintendo Dream حضور داشته باشید.

نومورا: مطمئن هستم که در آینده‌ی نه چندان دور دوباره باز خواهم گشت.

نکته‌ی جالب این است که گفتگوی بالا ارتباطی با سوالات Nintendo Dream نداشت و اصلاً برنامه ریزی نشده بود. Nintendo Dream مجله‌ای است که برروی پوشش محتویات نینتندو و عناوین پلتفرم این شرکت تمرکز دارد. پس بازگشت نومورا در آینده به معنی معرفی یک بازی و یا انتشار خبری در مورد پلتفرم نینتندو است.

اولین چیزی که قطعاً به ذهن ما خطور می‌کند، سری Kingdom Hearts است که به غیر بازی جدید Kingdom Hearts: Melody of Dreams، تاکنون هیچ‌کدام از نسخه‌های آن برای نینتندو سوییچ عرضه نشده‌اند. اما باید به یاد داشته باشید که نومورا در مصاحبه‌ای دیگر اعلام کرده بود که آن‌ها برای انتشار بازی‌های بیشتری از Kingdom Hearts برای نینتندو سوییچ برنامه ندارند.

از طرف دیگر، اسکوئر انیکس قصد دارد تا یک انیمه از بازی The World Ends With You – عنوانی که نومورا وظیفه‌ی طراحی شخصیت‌ها و تهیه کنندگی آن را برعهده داشت – را در سال ۲۰۲۱ منتشر کند. این موضوع سبب شده است تا طرفداران به بازگشت دوباره‌ی این آی‌پی امیدوار شوند. حال باید دید که تتسویا نومورا قصد دارد چه چیزی را به کنسول ترکیبی نینتندو بیاورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید