بازی Disco Elysium برای کنسول Game Boy پورت شد

۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

سال گذشته بود که بازی نقش‌آفرینی Disco Elysium برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و جوایزی را از آن خود کرد. بعد این موفقیت بازی، استودیوی ZA/UM اعلام کرد که این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ پورت خواهد شد. اگرچه از آن زمان تاکنون هیچ اطلاعات بیشتری درباره‌ی نسخه‌ی سوییچ منتشر نشده است، اما سازندگان در اقدامی عجیب این بازی را برای کنسول Game Boy پورت کرده‌اند. همراه گیمفا باشید.

این بازی که توسط طراح گرافیک، آقای کالین برنان (Colin Brannan) توسعه یافته است، فراتر از یک نسخه‌ی جدید از Disco Elysium ظاهر می‌شود و کاملا حال و هوای عناوین سنتی کنسول Game Boy را دارد. دارندگان Game Boy می‌توانند این بازی را از طریق وبسایت Itch به تجربه‌ی آن بپردازند. علاوه بر این، شما می‌توانید این بازی را از طریق مرورگر و برروی رایانه‌های شخصی خود این بازی را تجربه کنید. این عنوان رایگان می‌باشد.

به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری کنسول Game Boy، این بازی با تغییراتی مواجه شده است. برای مثال ۲۴ توانایی بازی‌باز در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی حالا به ۴ توانایی کاهش پیدا کرده است. علاوه بر این، از گیم‌پلی بیش از ۶۰ ساعته‌ی بازی تنها قسمت اول آن در دسترس است. شما می‌توانید گیم‌پلی این بازی را که توسط وبسایت IGN منتشر شده است، در قسمت پایین مشاهده کنید.

هنوز مشخص نیست که آیا برنان برنامه‌ای برای پورت کردن سایر مراحل بازی نیز دارد یا نه؟ اما مشخصا عنوان فعلی با مدت زمان گیم‌پلی کوتاهش بازی‌بازان را راضی نخواهد کرد. به‌خصوص حالا که هواداران چشم‌انتظار نسخه‌ی کنسولی و سریال اقتباسی آن هستند.

بازی Disco Elysium هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن در دست توسعه قرار دارد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید