مراحل ساخت بازی Labyrinth of Galleria: Coven of Dusk به اتمام رسید

PS Vita ، PS4 ، اخبار بازی ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

شرکت نیپون آیچی سافت‌ور (Nippon Ichi Software) امروز در خبر جالبی اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Labyrinth of Galleria: Coven of Dusk به اتمام رسیده و به اصطلاح گلد شده است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Labyrinth of Galleria: Coven of Dusk را باید عنوانی در سبک‌های نقش‌آفرینی و ماجراجویی دانست که در آن قادر هستید تا کنترل دختری کنجکاو و قدرتمند را به دست گرفته و راهی سفری هیجان انگیز و پرماجرا شوید. هدف شما این است که به سلامت به مقصد رسیده و برای پی بردن به رمز و رازها، فرد مهمی را ملاقات کنید. البته عده‌ی زیادی از افراد دشمن شما محسوب می‌شوند و سعی دارند تا هر طور شده، مانع هدفتان شوند. این بازی چند ماه قبل معرفی و تریلرهایی از آن عرضه شد که مورد استقبال بازی‌بازان و به خصوص دوست داران سبک‌های ذکر شده هم قرار گرفت. بد نیست بدانید که استودیوی نیپون آیچی سافت‌ور به صورت همزمان ساخت و انتشار آن را به عهده دارد. بازی‌بازان این استودیو را با توسعه‌ی عناوین خاطره انگیز زیادی می‌شناسند و حال باید عملکرد تیم سازنده را برای جدیدترین اثر سنجید.

همان‌طور که گفته شد، توسعه‌ی بازی Labyrinth of Galleria: Coven of Dusk به اتمام رسیده و همه چیز برای عرضه‌ی آن در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۹ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا آماده شده است. در روزهای پیش رو قرار است اطلاعات بیشتری از داستان این بازی منتشر شود.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 8٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید