ملاقات با زیرزمینی‌ها | نقدها و نمرات بازی Crown Trick

۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بازی Crown Trick بالاخره دیروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات بسیار خوبی در مورد آن عرضه شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Crown Trick عنوانی در سبک‌های نقش‌آفرینی و روگ‌لایک است داستان پیچیده و جذاب آن، می‌تواند عده‌ی زیادی را به خود جذب کند. شما در این بازی به جهان زیر زمین رفته و باید راه خروج را بیابید. البته دشمنان زیادی وجود دارند که مانع این هدفتان خواهند شد و باید با تدبیر و راهبردهای به موقع، آن‌ها را شکست دهید. در این زمینه هم سلاح‌ها و آیتم‌های بی شماری در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. ضمنا معماهای چالش برانگیز و سرگرم کننده‌ی آن را هم نباید نادیده گرفت. بنابراین اگر علاقه‌مند به آثار ذکر شده هستید، از تجربه‌ی Crown Trick دریغ نکنید. برای کسب آشنایی بیشتر و تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

گفتنی است که دو استودیوی نکست (NExT) و تیم ۱۷ (Team 17) به ترتیب در امر توسعه و نشر بازی Crown Trick نقش داشته‌اند. تیم سازنده وظیفه‌ی انتشار نسخه‌هایی از بازی را هم عهده‌دار بوده است و حال باید دید که وانش بازی‌بازان نسبت به این اثر چیست. از این نکات که عبور کنیم، امروز منتقدان نام آشنای مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را در خصوص Crown Trick منتشر کرده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

The Indie Game Website 9/10

اگر دوست دار چالش‌های متنوع و سرگم کننده هستید، Crown Trick بهترین گزینه برایتان خواهد بود. محیط بازی بسیار زیبا، بامزه و درگیر کننده است و معماهای آن در برخی موارد بسیار سخت و نفس‌گیر می‌شوند. در مجموع Crown Trick عنوانی است که در آینده‌ای نزدیک باز هم به سراغش خواهیم رفت.

noisy pixel 9/10

واضح است که تیم سازنده‌ی Crown Trick برای ساخت این عنوان زحمت فراوانی کشیده است و در این زمینه به آن‌ها تبریک می‌گوییم؛ چرا که قطعا در آینده چیزهای زیادی از اثر ذکر شده خواهیم شنید. در این بازی می‌توانید پازل‌های مختلف را حل کرده و مهارت‌هایتان را در مقابل دشمنان بسنجید. از محیط چشم‌نواز بازی نیز نباید به راحتی عبور کرد.

PC Invasion 8.5/10

چنان چه از علاقه‌مندان به بازی‌های روگ‌لایک و استراتژی محور هستید، محال است که از Crown Trick خوشتان نیاید. تله‌ها، موانع و دشمنان متنوعی در بازی وجود دارند که هیجان آن را دوچندان می‌کنند. در این عنوان قادر هستید تا از آیتم‌ها و قدرت‌های جادویی جالبی هم بهره ببرید.

HARDCORE GAMER 7/10

شاید Crown Trick در ابتدا کمی کند و نه چندان جالب به نظر برسد، اما جذابیت آن رفته رفته نمایان می‌شود. پس اگر بازی‌باز صبوری هستید، از این اثر تا حد زیادی لذت خواهید برد. جهان فانتزی این اثر هم به خوبی طراحی شده است و ما از این ویژگی به وجد آمدیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید