بتای بازی Project Cars GO در دسترس قرار گرفت

۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) که در گذشته به معرفی بازی Project Cars GO پرداخته بود، امروز بتای آن را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Project Cars GO از سری عناوین مسابقه‌ای است که در آن باید به انتخاب اتومبیل دلخواهتان پرداخته و حالت‌های مختلفی را برای شروع رقابت‌های هیجان انگیز برگزینید. کنترل خودروها در بازی بسیار ساده است و بازی‌بازان مشکلی از این بابت نخواهند داشت. همچنین تنوع خوبی در بخش‌ها و خودروهای بازی دیده می‌شود. حالت آنلاین هم در این عنوان وجود دارد که قادر هستید تا آن را با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان تجربه کرده و لذت ببرید. Project Cars GO اوایل امسال معرفی شد که برای کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه‌ می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. گفتنی است که دو شرکت اسلایتلی مد و گیم‌ایول (GameEvil) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. اگر شما نیز از علاقه‌مندان به سبک ذکر شده هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید.

به نقل از تیم سازنده‌ی Project Cars GO، آگاه شدیم که بتای این بازی از امروز در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند از بخش‌هایی از نسخه‌ی اصلی استفاده کرده و تصمیم گیری بهتری برای خرید آن داشته باشند. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شود. هنوز اطلاعات دیگری از این نسخه مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی سازندگان در روزهای پیش رو باشیم. در پایان جدیدترین ویدئوی مربوط به Project Cars GO قابل مشاهده و دریافت است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید