اسپنسر: اکس‌باکس سری اس برخی بازی‌ها را سریع‌تر از سری اکس بارگذاری می‌کند

اخیراََ آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش اکس‌باکس مایکروسافت، با وبسایت کوتاکو (Kotaku) مصاحبه‌ای داشته است که در جریان آن اطلاعات مختلفی در مورد کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت به اشتراک گذاشته شد.

اسپنسر در خانه از هر دو کنسول سری اکس و سری اس استفاده می‌کند اما آن کنسول نمایش داده شده در ماه ژوئن تنها نقش ظاهری داشته است. او یک سری اس کارا را در اتاق کار خود به یک مانیتور متصل کرده در حالی که سری اکس را به یک تلویزیون وصل کرده است. اسپنسر تیم توسعه‎‌ی فروش اکس‌باکس را اداره می‌کند بنابراین چندان عجیب نیست که او در مصاحبه سری اکس را یک “هیولا” خطاب کرد. وی اولین کسی است که در حال حاضر هر دو کنسول را در دست دارد، با وجود این که نظر او شاید یک طرفه باشد مصاحبه کننده از او پرسید که کنسول‌ها را با هم مقایسه کند. وی در این باره گفت:

اگر صادقانه جواب دهم، سری اس من را از نظر عملکرد چندین بار غافلگیر کرده است.

وی در ادامه از زمان بارگذاری و نرخ فریم سری اس تعریف کرد. اگرچه اسپنسر اعداد یا ارقامی ارائه نداد اما یک مثال کمک‌کننده بازی The Falconeer است که بر اساس بیانیه‌ی اخیر تیم توسعه، بازی به صورت ۱۸۰۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه برروی اکس‌باکس سری اس و به صورت ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه برروی اکس‌باکس سری اکس اجرا خواهد شد.

آقای اسپنسر متذکر شد به دلیل اجرای بازی‌ها با رزولوشن پایینتر، کنسول اکس‌باکس سری اس برخی بازی‌ها را سریع‌تر بارگذاری می‌کند.

12345678910(55 رای, میانگین آرا 7٫40 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید