Marvel’s Spider-Man: Miles Morales | ویدئوی گیم‌پلی مخفی کاری و مبارزات منتشر شد

PS4 ، PS5 ، اخبار بازی ، اخبار مهم ، تریلر ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
بازی جدید اسپایدر من

همان‌طور که می‌دانید، گیم اینفورمر (Game Informer) بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را به عنوان بازی روی جلد جدیدترین شماره‌ی مجله‌ی خود انخاب کرده و تاکنون نیز اطلاعات زیادی را از این عنوان به اشتراک گذاشته است. حال به دنبال پوشش خبری بازی توسط گیم اینفورمر، این رسانه تصمیم گرفته است تا ویدئوی جدیدی را از بخش‌های مخفی کاری و مبارزات منتشر کند.

با این‌که بخش مخفی کاری Marvel’s Spider-Man: Miles Morales شباهت زیادی به بازی Marvel’s Spider-Man دارد، اما به لطف قابلیت نامرئی شدن شخصیت Miles Morales، شما می‌توانید علاوه بر استفاده از سقف و دیوار‌ها، از روبه‌رو نیز با دشمنان خود درگیر شوید.

در بخش مبارزات نیز شاهد حرکات سریع Miles Morales و همچنین قدرت بالای Venom Punch این شخصیت هستیم. همان‌طور که انتظار می‌رفت، اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در بازی جدید خود از اکثر ویژگی‌های آشنای Marvel’s Spider-Man استفاده کرده و آن‌ها را بهبود داده است؛ به عبارت دیگر، کسانی که از تجربه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man لذت بردند، از عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نیز کاملاً راضی خواهند بود.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در آمریکای شمالی و ژاپن منتشر خواهد شد. این درحالی است که طرفداران اروپایی Spider-Man در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به این عنوان دسترسی پیدا خواهند کرد. جهت پیگیری اخبار منتشر شده از بازی به این‌جا مراجعه کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(45 رای, میانگین آرا 8٫96 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید