Kingdom New Lands و Amnesia: A Machine for Pigs هم‌اکنون برروی فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند

۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی اعلام کرده است که بازی‌های Amnesia: A Machine for Pigs و Kingdom New Lands هم‌اکنون برروی فروشگاه این شرکت رایگان هستند و بازی‌بازان می‌توانند آن را دریافت کنند.

شما یک هفته فرصت دارید تا با اضافه کردن بازی‌های Amnesia: A Machine for Pigs و Kingdom New Lands به حساب خود، برای همیشه به این عناوین دسترسی پیدا کنید. پس در نظر داشته باشید که پیشنهاد اپیک گیمز برای دریافت رایگان این بازی‌ها تنها تا تاریخ ۱ آبان (۲۲ اکتبر) اعتبار دارد.

اگر با عناوین Amnesia: A Machine for Pigs و Kingdom New Lands آشنایی ندارید، در ادامه به طور مختصر به هر دو بازی اشاره می‌کنیم. Amnesia: A Machine for Pigs یک بازی اول شخص در سبک وحشت بوده که توسط The Chinese Room، توسعه دهندگان بازی Dear Esther، ساخته شده است. در این بازی، شما در نقش Oswald Mandus قرار خواهید گرفت؛ شخصی که پس از بیدار شدن در تخت خواب خود، با رویا‌ها تاریک و آزار دهنده‌‌ای مواجه می‌شود.

از طرف دیگر، Kingdom New Lands یک بازی ساده‌ی استراتژی با طراحی هنری عناوین قدیمی است. بازی‌بازان باید پادشاهی را کنترل کنند که به سختی در حال تلاش است تا سرزمین خود را آباد کند. شما در این عنوان باید به اکتشاف در دنیای بازی بپردازید، افراد وفادار را استخدام کرده و در برابر حملات شبانه‌ی دشمنان دفاع کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید