به‌روزرسان جدید بازی Teamfight Tactics منتشر شد

۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

بازی Teamfight Tactics در سبک Auto Battler توسط استودیوی رایت گیمز (Riot Games) ساخته و در سال ۲۰۱۹ در اختیار کاربران قرار گرفت. این استودیو امروز به‌روزرسان جدیدی را برای این عنوان منتشر کرده است که در کنار بهینه‌سازی و اعمال تغییر در برخی از قسمت‌ها، پاداش‌های مختلفی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

احتمالا برای بسیاری از کاربران، اضافه شدن پاداش‌های جدید به بخش رقابتی بازی بیش از دیگر محتوای این به‌روزرسان اهمیت خواهد داشت. با رسیدن به سطح Gold و یا بالاتر در یکی از Galaxyهای بخش رقابتی بازی Teamfight Tactics، شما یک Victorious Haunlting دریافت خواهید کرد. با این حال اگر در هر دو بخش به این رتبه برسید یک Triumphant Hauntling به شما پاداش داده خواهد شد.

در این به‌روزرسان، استودیوی رایت گیمز بخش‌هایی از بازی Teamfight Tactics که در به‌روزرسان گذشته دست‌خوش تغییر شده بودند را مجددا به حالت قبل برگردانده است. این موضوع به خوبی نشان می‌دهد که استودیوی سازنده به نظرات هواداران گوش داده و برای آن‌ها اهمیت بالایی قائل است. در به‌روزرسان ۱۰٫۲۱ برخی از شخصیت‌هایی مانند Talon و Kayn ضعیف‌تر شده و در مقابل برخی دیگر از شخصیت‌ها مانند Teemo قوی‌تر از گذشته شده‌اند. شما می‌توانید فهرستی از شخصیت‌ها و آیتم‌هایی که در این به‌روزرسان دچار تغییر شده‌اند را در تصویر زیر مشاهده کنید.

بازی Teamfight Tactics در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید