گزارش: رزولوشن ۱۰۸۰p رابط کاربری اکس‌باکس سری اکس نهایی نیست و تا زمان عرضه تغییر خواهد کرد

۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

احتمال دارد که رابط کاربری اکس‌باکس سری اکس نسخه‌ی نهایی نباشد و تا زمان عرضه‌ی کنسول تغییراتی برروی آن اعمال شود.

نسل بعدی در راه است و احتمالاََ رزولوشن ۴K در کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس همه‌گیرتر از قبل خواهد شد. همان‌طور که مخاطبین انتظار دارند رزولوشن بازی‌ها به صورت ۴K باشد، خواهان این کیفیت در رابط کاربری نیز هستند. اخیراََ گزارش شده بود که رابط کاربری اکس‌باکس سری اکس با کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می‌شود در حالی که سونی رزولوشن ۴K و قابلیت HDR را برای رابط کاربری پلی‌استیشن ۵ در نظر دارد.

با این وجود احتمال دارد این موقعیت تا زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی تغییر کند. اخیراََ آقای جف گراب (Jeff Grubb)، ویراستار وبسایت گیم‌بیت (GameBeat)، در توییتر به این نکته اشاره کرد که در بخش توضیحات ارسال نمونه‌های اولیه‌ی اکس‌باکس سری اکس به او، مایکروسافت اعلام کرده است که رابط کاربری و المان‌های خاص پیرامون آن نهایی نیستند و احتمالاََ تا عرضه‌ی رسمی دستخوش تغییراتی خواهند شد. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که در زمان عرضه رزولوشن رابط کاربری اکس‌باکس به ۴K تغییر یابد.

اکس‌باکس سری اکس و سری اس در تاریخ ۲۰ آبان (۱۰ نوامبر) عرضه خواهند شد در حالی که پلی‌استیشن ۵ به ترتیب در تاریخ‌های ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) و ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) در مناطق مختلف در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید