پرک Overkill از Call of Duty Mobile حذف شد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به نظر می‌رسد که به‌روزرسان جدید Anniversary بازی Call of Duty Mobile که به مناسبت یک ساله شدن این بازی عرضه شده است، پرک Overkill را حذف می‌کند که کمی عجیب و دور از انتظار است.

چند ماهی می‌شود که Call of Duty Mobile هواداران را برای پرک Overkill هایپ می‌کند و بسیاری منتظر بودند تا این پرک به بازی اضافه شود و بتوانند از آن استفاده کنند. نماد این پرک چند وقت پیش به بازی و منوی پرک‌ها اضافه شد، اما قفل بود و نمی‌توانستید آن را انتخاب کنید. حال با انتشار به‌روزرسان Anniversary این بازی، به نظر می‌رسد که این پرک به کل از بازی حذف شده است.

Call of Duty Mobile با این به‌روزرسان جدید، اولین سالگرد خود را جشن گرفته است. این به‌روزرسان محتوای زمان‌دار و متناسب با این مناسبت را در اختیار هواداران قرار می‌دهد و برخی ویژگی‌های مورد انتظار هم به بازی اضافه خواهد شد. اما به نظر می‌رسد که پرک Overkill یکی از این ویژگی‌ها نخواهد بود.

در حال حاضر استودیوی تن‌سنت (Tencent)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، هیچ دلیلی برای حذف این پرک اعلام نکرده است. اما هواداران معتقدند که احتمالا مشکلاتی در زمینه‌ی متعادل‌سازی گیم‌پلی بازی با وجود این پرک وجود داشته است. Overkill به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که به جای یک سلاح اصلی و یک سلاح فرعی، دو سلاح اصلی را به صورت همزمان حمل کنند. این پرک هم اکنون در بازی Call of Duty: Modern Warfare وجود دارد.

البته هنوز هم محتوای جدید زیادی به Call of Duty Mobile اضافه خواهد شد. انتظار می‌رود که با این به‌روزرسان، اپراتورها و بلوپرینت‌های جدیدی در کنار یک رویداد هالووین به بازی اضافه شوند که آیتم‌های ظاهری متناسب با این تعطیلات را در اختیار هواداران قرار دهد. فعلا باید منتظر آغاز رویداد Anniversary بمانیم. بازی Call of Duty Mobile هم اکنون به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های Android و IOS در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید