اطلاعات جدیدی از بازی Valhalla منتشر شد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، یوبی‌سافت (Ubisoft) اخیراً اطلاعات زیادی را از بازی مورد انتظار Valhalla به اشتراک گذاشته است؛ از و تصاویر و تریلر جدید گیم‌پلی گرفته تا سیستم مورد نیاز بازی برای رایانه‌های شخصی. حال این شرکت تصمیم گرفته است تا به ویژگی‌های دسترسی این عنوان بپردازد و جزئیات بیشتری را از آن‌ها منتشر کند. خبر خوب این است که یکی از ویژگی‌های جدید بخش دسترسی، تجربه‌ی بخش مخفی کاری را بهبود خواهد داد؛ مخصوصاً برای افرادی که از روش پیاده سازی آن در دو نسخه‌ی قبل سری راضی نبودند.

علاوه بر موارد استاندارد مانند امکان تغییر کلید‌های کنترل و امکان انتخاب بین نگه داشتن و یا فشردن یک کلید برای انجام یک کار خاص، توسعه دهندگان گزینه‌های بیشتر و متنوع‌تری را در اختیار بازی‌بازان قرار داده‌اند. یکی از این موارد به شما اجازه می‌دهد تا بخش‌های Quick Time Event را شخصی سازی کرده و آن‌ها را با نگه داشتن و یا تنها با یک بار فشردن کلید مشخص شده اجرا کنید.

دیگر ویژگی‌های این بخش شامل سه درجه‌ی سختی برای مخفی کاری و اکتشاف و چهار درجه‌ی سختی برای مبارزات می‌شوند. پس بازی‌بازان می‌توانند تجربه‌ی مورد نظر خود را به طور کامل شخصی سازی کنند. نکته‌ی جالب این است که بازی دارای یک گزینه با نام Guaranteed Assassinations است که با فعال کردن آن می‌توانید تمام دشمنان را، فارغ از سطح، از طریق مخفی کاری از بین ببرید.

از طرف دیگر، یوبی‌سافت در توضیحات خود اعلام کرده است که Valhalla امکان شخصی سازی کامل گیم‌پلی و میزان پیشرفت را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد:

از انتخاب پیشرفت درخت مهارت و ارتقای قابلیت‌ها گرفته تا استفاده از سلاح‌ها، ابزار و زره‌های متنوع؛ شما می‌توانید روش بازی را مطابق نقاط قوت شخصی خود شخصی سازی کنید.

در حال حاضر نمی‌توان با قطعیت گفت که قسمت آخر توضیحات یوبی‌سافت به چیزی اشاره می‌کند، اما اگر توسعه دهندگان واقعاً امکان کنترل میزان پیشرفت را در اختیار بازی‌بازان قرار دهند، احتمال دارد که دیگر نیازی به گرایند کردن (Grind) برای استفاده از سلاح‌ها و یا انجام ماموریت‌های سخت‌تر نباشد.

بازی Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، سری اس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان نیز همزمان با عرضه‌ی این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت. جهت مشاهده‌ی اخبار منتشر شده از بازی Valhalla به این‌جا مراجعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید