شرکت بندای نامکو نشان تجاری Tales Of Luminaria را ثبت کرد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی بسیاری در صنعت بازی‌های ویدئویی وجود دارند و سری بازی‌های Tales، ساخته‌ی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco)، از جمله فرنچایزهای قدیمی و مشهور ژاپنی به شمار می‌رود. در همین حال، این شرکت به‌تازگی نشان تجاری جدیدی از سری Tales به نام Tales Of Luminaria را ثبت کرده است.

بازی Tales of Arise جدیدترین عنوان نقش‌آفرینی از سری Tales محسوب می‌شود. این بازی در ابتدا قرار بود در سال جاری میلادی منتشر شود، با این حال به علت برخی از مشکلات انتشار این اثر به سال ۲۰۲۱ موکول شد. اخیراً نشان تجاری جدیدی تحت عنوان Tales of Luminaria توسط شرکت بندای نامکو ثبت شده و این امر احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از این مجموعه را بالا برده است. در اطلاعات ارائه شده، هیچگونه اشاره‌ای به پلتفرم‌های مقصد نشده است و به نظر می‌رسد باید تا زمان انتشار جزئیات بیشتر در این خصوص منتظر بمانیم. این احتمال نیز وجود دارد که بازی جدید برای عرضه برروی گوشی‌های هوشمند و یا کنسول نینتندو سوییچ در نظر گرفته شده باشد.

بازی Tales of Arise برای عرضه برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است. افرادی که اشتراک سرویس گیم پس برروی اکس‌باکس و رایانه‌های شخصی را دارند، می‌توانند ریمستر بازی Tales of Vesperia را در ماه جاری میلادی تجربه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید