رویداد جدیدی به بازی Pokemon Masters اضافه خواهد شد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت سازنده‌ی Pokemon Masters امروز در خبر بسیار خوبی برای هواداران اعلام کرد که جدیدترین رویداد مربوط به این بازی قرار است در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Pokemon آشنایی داشته و نسخه‌های گوناگون آن را برروی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. حتی تا به حال شاهد انتشار نسخه‌هایی از این سری برروی گوشی‌های هوشمند هم بوده‌ایم که Pokemon Masters یکی از آن‌ها به حساب می‌آید. در این عنوان ماجراجویی و پازلی، شما باید با همان کاراکترهای دوست داشتنی و خاطره انگیز همراه شده و به حل معماهای جذاب فراوانی بپردازید. پشتیبانی سازندگان نیز بسیار جالب توجه بوده است و تا به حال به‌روزرسانی‌های فراوانی برای آن عرضه شده است. به عنوان مثال، آخرین به‌روزرسانی این این اثر هفته‌ی گذشته عرضه شد که برای مشاهده‌ی محتویات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

طبق خبری که امروز منتشر شد، آگاه شدیم که تازه‌ترین رویداد مربوط به Pokemon Masters قرار است به مناسبت جشن هالووین آغاز شود. ظاهرا محیط بازی‌ با تفاوت‌هایی همراه می‌شود و همچنین ظاهر برخی از شخصیت‌ها نیز تغییر خواهد کرد که این قضیه ممکن است محبوبیت آن را بیشتر از قبل کند. البته هنوز جزئیات بیشتری از این رویداد مانند تاریخ دقیق برگزاری و محتویات بیشتر آن مشخص نیست، اما سازندگان قول داده‌اند که این اطلاعات در روزهای پیش رو به دست هواداران خواهد رسید. Pokemon Masters هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید