هواداران بازی The Warriors خواهان بازسازی این عنوان هستند

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بازی The Warriors در سال ۲۰۰۵ توسط استودیوی تورنتو راک‌استار (Rockstar Toronto)، بر اساس فیلمی به همین نام در سال ۱۹۷۹، یک کلاسیک فرقه‌ای در بین طرفداران پلی‌استیشن ۲ و اکس‌باکس بسیار توانست محبوب باشد. اکنون، ۱۵ سال پس از انتشار بازی ، همان طرفداران در حال مبارزات انتخاباتی The Warriors برای دریافت نسخه بازسازی کنسول‌های نسل بعدی هستند.

تعداد بسیار زیادی از فیلم‌های سینمایی در قالب اقتباس در مدیوم بازی‌های ویدیویی در دهه ۲۰۰۰ منتشر شدند و این بازی‌ها به منظور بازاریابی بهتر برای فیلم ساخته می‌شدند و اکثرا عناوین بسیار ضعیفی بودند، اما The Warriors یکی از معدود استثناها بود. گیم‌پلی و مرجع سینمایی The Warrior حس و فضای درگیری‌های خیابانی را به خوبی منتقل می‌کرد.  این عنوان در زمان انتشار مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و نمره‌ی متاکرتیک آن از ۸۴ بود و عنوان را به دلیل دنیای بسیار تلخش تحسین کردند. گیم اینفورمر آن را بهترین اقتباس بازی از یک فیلم تاکنون نامیده است. Warriors چنان مورد ستایش قرار گرفت که حتی ۱۵ سال بعد، طرفداران از راک‌استار می‌خواهند که بازی را برای کنسول‌های نسل بعدی بازسازی کند. چندین مدرک وجود دارد که برنامه‌ای برای بازی‌ای آنلاین توسط این شرکت در دستور بازسازی قرار دارد ، اگرچه طرفداران نظرات مختلفی در مورد نحوه‌ی تغییر این بازی دارند. در ردیت (Reddit)، برخی از کاربران پیشنهاد کرده‌اند که این بازی به سادگی باید با گرافیک نسل بعدی به روز شود، در حالی که دیگران ابراز تمایل کرده‌اند که بازی The Warriors را به طور کامل در یک تجربه جهان باز مشابه‌ی Grand Theft Auto بازسازی کنند.

بازسازی بازی از ابتدا با چالش‌های خاص خود همراه است. یکی از جنبه‌هایی که طرفداران و منتقدان در مورد بازی ۲۰۰۵ بیشتر از آن استقبال کردند، کار صداگذاری آن توسط بازیگران فیلم اصلی بود، از جمله مایکل بک در نقش قهرمان، جیمز رمار در نقش آژاکس، دبورا ون والکنبورگ در نقش رحمت و دورسی رایت در نقش کلیون. جمع آوری بازیگران قدیمی برای اینکه به نظر برسد هنوز ۲۰ سال ندارند ، می‌تواند چالشی برای راک‌استار باشد و طرفداران احتمالاً از بازسازی که فاقد صدای بازیگران اصلی است، ناراضی باشند. تاکنون، مدارک موجود هیچ نشانه‌ای از اینکه راک‌استار در واقع بازسازی این عنوان را پیش خواهند گرفت نشان نداده‌اند، اما حداقل این موضوع بیان می‌کند که پشتیبانی مجدد از The Warriors وجود دارد. راک‌استار در حال حاضر سر خودش را با GTA Online ، Red Dead Online و عنوان احتمالی، GTA 6 پر کرده است.  هنوز هم، اگر طرفداران همچنان حمایت خود را از این عنوان نشان دهند، دیدن این موضوع که راک‌استار بازی را با گرافیک نسل بعدی به‌روز کند، چندان دشوار نیست. به هر حال ، سازنده قبلاً یک پورت PS4 را برای بازی در سال ۲۰۱۶ منتشر کرده است.

بازی The Warriors در سال ۲۰۰۵ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۲ و اکس‌باکس منتشر شد. نسخه‌ای برای پی‌اس‌پی دو سال بعد منتشر شد و پورتی برای پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۶ در دسترس قرار گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید