تریلر گیم‌پلی جدیدی از Valhalla منتشر شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی تریلر گیم‌پلی جدیدی را برای بازی مورد انتظار Valhalla منتشر کرده است. در این تریلر شاهد چند دقیقه از گیم‌پلی بازی و همچنین بررسی عمیق یا اصطلاحا Deep Dive هستیم.

Valhalla پس از مدت‌ها، احتمالا مورد انتظارترین بازی از این سری محبوب است و دوباره بسیاری را هیجان‌زده کرده است. با توجه به نزدیک‌تر شدن به عرضه‌ی بازی، یوبی‌سافت هم اطلاعاتی را در مورد آن منتشر می‌کند. مثلا به تازگی مشخص شد که طی بخش‌هایی می‌توانید به سرزمین‌های خیالی یوتنهایم و آسگارد سفر کنید.

حال یک تریلر جدید هم در دسترس هواداران قرار گرفته است که جزئیات زیادی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در این تریلر شاهد چگونی ساختن زیسگاه و گسترش آن هستیم که قرار است یکی از ویژگی‌های اصلی Valhalla باشد. همچنین می‌توانید ایور (Eivor) خود را بسازید و آن را شخصی‌سازی کنید و در نهایت قلمروی وایکینگی خود را در سرتاسر انگلستان گسترش دهید. در ادامه می‌توانید این تریلرها را مشاهده کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Valhalla در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) برروی اکس‌باکس سری اکس/اس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و دو روز بعد و همزمان با عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ هم برروی کنسول نسل بعدی سونی در دسترس قرار می‌گیرد.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید