بهینه‌ساز Baldur’s Gate 3 به دنبال مشکلات ذخیره‌سازی حذف شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

اولین بهینه‌ساز بزرگ Baldur’s Gate 3 چندی پیش منتشر شد تا برخی باگ‌های بازی را رفع کند و در مجموع بهبودهایی را به وجود بیاورد، اما به دنبال ایجاد مشکل در زمینه‌ی ذخیره‌سازی، این بهینه‌ساز فعلا حذف شده است تا برروی آن کار شود و در آینده دوباره عرضه خواهد شد.

استودیوی لرین (Larian)، توسعه‌دهنده‌ی Baldur’s Gate 3، تصمیم گرفته است تا بهینه‌ساز آخر این بازی را فعلا از دسترس خارج کند و بازی را به حالت قبلی بازگرداند. این بهینه‌ساز با وجود رفع باگ‌های میان‌پرده‌های بازی و افزودن آموزش‌های بیشتری برای مبارزات بازی، مشکلاتی را در زمینه‌ی ذخیره‌سازی برای بازی‌بازان وجود آورده بود.

بسیاری از بازی‌بازان گزارش داده بودند که قادر به بارگذاری فایل‌های ذخیره‌ی خود نیستند و این بهینه‌ساز به نوعی آن‌ها را خراب کرده است. لرین هم تصمیم گرفته است که این بهینه‌سازی را حذف کند و بازی دوباره به حالت قبلی خود بازگشته است. بازی‌بازان حالا می‌توانند دوباره با بازگشت به نسخه‌ی قدیمی‌تر بازی، فایل‌های ذخیره‌ی خود را همانند سابق بارگذاری کنند.

Baldur’s Gate 3 هم اکنون در مرحله‌ی Early Access برروی رایانه‌های شخصی و استدیا در دسترس است. در حال حاضر می‌توانید به اولین پرده‌ی داستان بازی که تقریبا ۲۵ ساعت است دسترسی داشته باشید. تاریخ عرضه‌ی دقیق این بازی مشخص نیست، اما حداقل یک سال در حالت Early Access خواهد ماند و لرین اعلام کرده است که بازی وقتی کاملا آماده باشد، عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید