تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm مشخص شد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

شرکت سازنده‌ی Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm که در گذشته از انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده بود، امرروز تاریخ دقیق آن را تعیین کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که در آن می‌توانید با کاراکترهای دوست داشتنی همراه شده و سفر هیجان انگیزی را شروع کنید. بی شک رمز و رازهای بسیاری در دومین نسخه از این سری وجود دارد تا به کشف آن‌ها بپردازید. یکی از تفاوت‌های این نسخه نسبت به قبل این است که تنها نیستید و گروهی قدرتمند شما را همراهی خواهند کرد. Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برای سیستم عامل iOS منتشر شد و به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان دست یافت. از همان زمان شایعاتی مبنی بر انتشار این نسخه برروی نینتندو سوییچ هم به گوش می‌رسید که در نهایت استودیوی کرن‌فاکس اند برادرز (Cornfox and Brothers) به تایید این اخبار پرداخت. در همین راستا می‌توانید تریلری از نسخه‌ی ذکر شده را از طریق این نشانی تماشا کنید.

بازی Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm قرار است در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۹ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرد. یکی از اعضای تیم سازنده در این زمینه گفته است:

برای عرضه‌ی Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm برروی نینتندو سوییچ بسیار ذوق‌زده هستیم و می‌دانیم که تصمیم درستی گرفته‌ایم. بی صبرانه منتظر واکنش بازی‌بازان در آینده هستیم.

همچنین پیش خرید این نسخه از امروز آغاز شده است و بازی‌بازانی که این کار را انجام دهند، ده درصد تخفیف دریافت خواهند کرد. در صورت انتشار اخبار بیشتر پیرامون Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید