گیفت کارت
گیفت کارت

تغییرات جزئی در قسمت کتابخانه‌ی بازی‌ها و‌ب‌سایت پلی‌استیشن ایجاد شده است

۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

طبق اطلاعاتی که به تازگی توسط طرفداران‌ به دست آمده است، به نظر می‌رسد شرکت سونی تغییرات کوچکی را در نحوه‌ی نمایش بازی‌های موجود در کتابخانه‌ی کاربران خود ایجاد کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا نگاهی به تغییرات اعمال شده داشته باشیم.

چند روز قبل گزارشاتی منتشر شد مبنی بر آنکه شرکت سونی قصد دارد در ماه پیش‌رو از فروشگاه جدید پلی‌استیشن خود رونمایی کند. اگرچه این موضوع با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار جهانی کنسول نسل نهمی کمپانی سونی نمی‌تواند موضوع عجیبی باشد.

حال طبق گزارشاتی که برخی از کاربران به تازگی منتشر کرده‌اند، به نظر می‌رسد شرکت سونی تغییرات جزئی را در قسمت کتابخانه و‌ب‌سایت رسمی پلی‌استیشن ایجاد کرده است. بر اساس این تغییرات اعمال شده، شما می‌توانید از این پس عناوین موجود در کتابخانه‌ی بازی‌های حساب پلی‌استیشن خود را در دسته‌بندی جداگانه‌ی بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ مشاهده کنید. همچنین یکی از موارد جالب توجه حذف فیلتر بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا است، موضوعی که پیش از این نیز در گزارش مذکور به آن اشاراتی شده بود. شما می‌توانید در ادامه برخی از تصاویر به ثبت رسیده از قالب جدید بخش کتابخانه‌ی و‌ب‌سایت پلی‌استیشن را مشاهده کنید.

همچنین همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، کاربران می‌توانند علاوه بر فیلتر کردن بازی‌های خود بر اساس پلتفرم مقصد، دسته‌بندی آن را نیز از میان مواردی همچون خریداری شده‌ها، بازی شده‌ها، دانلود شده‌ها و همین‌طور عناوینی که به واسطه‌ی دو سرویس پلی‌استیشن پلاس و پلی‌استیشن نَو قادر به تجربه‌ی آن‌ها هستید (Purchased ،Played ،Downloads ،PS Plus و PS Now) انتخاب کنند. شما می‌توانید هم‌اکنون با مراجعه به این لینک در صورت داشتن حساب کاربری پلی‌استیشن نگاهی به کتابخانه بازی‌های خود در این قالب جدید داشته باشید.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) منتشر شده و در بازارهای جهانی برای خرید در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید