نمایه‌سازی مقالات سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۹ در پایگاه استنادی IEEE Xplore

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹

حتما بازی‌پژوهان و افراد علاقمند به حوزه بازی‌های جدی تا امروز در جریان کم و کیف برگزاری چهارمین دوره رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی و جزئیات همه آنچه که قرار است در این رویداد اتفاق بیفتد، قرار گرفته‌اند.


رویدادی که هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی این صنعت و طبق روال در سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

این رویداد امسال نیز برای بازی‌پژوهانی که قرار است با ارسال مقاله در بخش «سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۹» شرکت کنند، با اتفاقی خوب همراه شده است. چرا که عنوان «سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۹» در پی رایزنی‌های انجام شده توسط دبیرخانه چهارمین دوره «جایزه بازی‌های جدی» در فهرست کنفرانس‌های تحت حمایت پایگاه استنادی IEEE Xplore  قرار گرفت و مانند دوره‌های قبل (سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۸ و دومین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال در سال ۱۳۹۷) مقالات پذیرفته شده در سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۹ نیز برای نمایه‌سازی در پایگاه معتبر استنادی IEEE Xplore به این پایگاه ارسال می‌شوند.

بخش علمی سمپوزیوم بازی‌های جدی با هدف تمرکزبخشی به منابع علمی و تحقیق در جهت توسعه این بازی‌ها برگزار می‌شود و علاوه بر ارائه تازه‌ترین تحقیقات در این حوزه، با سخنرانی اساتید معتبر بین‌المللی نیز همراه خواهد بود. بازی‌پژوهان برای ارسال مقاله به سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۹، تا روز جمعه ۳۰ آبان‌ماه فرصت خواهند داشت و همچون سال گذشته، مقالات فقط به‌صورت انگلیسی پذیرفته می‌شوند. این نکته را هم فراموش نکنید که مقالات فقط باید در قالب ارائه شده توسط IEEE ارسال شوند (اینجا را کلیک کنید).

لازم به ذکر است که علاوه بر فرصت نمایه‌سازی مقالات در این پایگاه استنادی معتبر، بیش از ۲۰ میلیون تومان جوایز نقدی به مقالات برتر و شفاهی و همچنین مقالات این حوزه با موضوعات تجاری‌سازی بازی‌های جدی، واقعیت گسترده، کودک و نوجوان و علوم شناختی اختصاص یافته است و بازی‌پژوهان می‌توانند از این جوایز بهره‌مند شوند.

برای دریافت محورهای مقالات و راهنمای نگارش مقالات حتما به سایت www.segap.ir مراجعه کنید. برای شرکت در این بخش رویداد و ارسال مقاله به سمپوزیوم بازی­‌های جدی ۱۳۹۹ هم اینجا کلیک کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید