تاریخ انتشار بازی The Last Train برای گوشی‌های هوشمند مشخص شد

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

استودیوی سازنده‌ی The Last Train که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق انتشار آن برروی گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد که می‌تواند خبر خوبی برای بازی‌بازان باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

The Last Train را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی، بقا و داستان محور به حساب آورد که داستان افرادی درگیر جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند. این افراد که تنها بازماندگان یکی از مناطق درگیر جنگ ذکر شده هستند، تلاش می‌کنند تا هر طور شده زنده مانده و اهداف دلخواهشان را دنبال کنند. در همین راستا، شما قادر هستید تا به بیش از ۲۰ شهر مختلف سفر کرده و با ۱۵۰ کاراکتر با طراحی جذاب ملاقات داشته باشید. بازی از هر لحاظ تنوع خوبی دارد و بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را به وجد خواهد آورد. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته‌ی The Last Train، امکان شخصی‌سازی است و قادر هستید تا کاراکترتان را با توجه به سلیقه‌ای که دارید، تغییر دهید.

گفتنی است که استودیوی اسمش گیم (Smash Game) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی The Last Train را به عهده داشته است. دارندگان گوشی‌های هوشمند این استودیو را با توسعه‌ی آثار مطرحی نظیر Nigh Racer می‌شناسند. البته بازی‌بازان این بار با عنوانی کاملا متفاوت نسبت به گذشته سر و کار دارند.

بازی The Last Train قرار است در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گیرد. در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی اندروید این بازی هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است و باید منتظر اخبار پیش رو باشیم. علاقه‌مندان به The Last Train می‌توانند از امروز آن را پیش خرید کنند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید