بازی Peace, Death! برای اندروید تخفیف خورد

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

تیم سازنده‌ی Peace, Death! امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی با تخفیف ویژه‌ای برروی سیستم عامل اندروید همراه شده است و فرصت خوبی برای بازی‌بازانی است که تاکنون آن را تجربه نکرده‌اند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Peace, Death! از سری عناوین شبیه‌سازی، اکشن و پازلی است که تیم سازنده برای ساخت آن از آثار جذابی نظیر Papers, Please! الهام گرفته‌ است. این بازی داستان یک مرد اسکلتی را روایت می‌کند که ارواح همواره نزد وی می‌آیند. او باید با کمی فکر، آن‌ها را به مقصد مناسب هدایت کند. بدیهی است که مراحل ابتدایی بازی بیشتر برای آموزش به بازی‌بازان طراحی شده است، اما در ادامه با معماهای چالش برانگیز فراوانی مواجه خواهید شد. همچنین برای تسهیل در روند پیشروی، سلاح‌هایی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد. هر چند وقت یک بار هم رویدادهایی برای این عنوان برگزار می‌شود که این قضیه را نباید نادیده گرفت. لازم به ذکر است که استودیوی آزاماتیکا (AZAMATIKA) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Peace, Death! پیش از امروز با قیمت ۱٫۹۹ دلار در فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) به فروش می‌رسید. حال مطلع شدیم که این بازی با ۵۰ درصد تخفیف برروی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان می‌توانند با پرداخت مبلغی ناچیز آن را تجربه کنند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این اثر عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید