استودیوی رترو همچنان در حال جذب نیرو است

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

از زمان شروع مجدد روند توسعه‌ی بازی Metroid Prime 4 توسط رترو (Retro Studios)، این استودیوی آمریکایی مدام در حال استخدام نیرو بوده و تاکنون توسعه دهندگان زیادی را جذب کرده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، این روند همچنان ادامه دارد و شاید جالب باشد بدانید که رترو هم‌اکنون به دنبال استخدام طراح استوری‌بورد (Storyboard) و سه نفر برای آزمایش بازی است.

به گزارش وب‌سایت Shinesparkers.net، نینتندو اخیرا چند آگهی استخدامی جدید را برای کار در استودیوی رترو منتشر کرده است که احتمالاً به قابل بازی بودن ساخته‌ی این استودیو اشاره دارند. طبق اطلاعات بدست آمده، رترو به دنبال استخدام سه نفر برای آزمایش محصول خود است. با این‌که رترو سال گذشته نیز شخصی را برای آزمایش محصول استخدام کرده بود، اما حالا با توجه به آگهی‌های اخیر این استودیو، این احتمال وجود دارد که پروژه‌ی رترو هم‌اکنون دارای یک نمونه‌ی قابل بازی است.

از طرف دیگر، برای اولین بار شاهد آگهی استخدامی این استودیو برای سمت طراح استوری‌بورد هستیم. طبق مشاهدات کانال یوتیوب Doctre81، در بخش وظایف در نظر گرفته شده برای طراح استوری‌بورد به موارد جالبی اشاره شده است:

  • برای ساخت سریع استوری‌بورد صحنه‌های سینمایی و لحظات گیم‌پلی با تیم روایی همکاری کنید
  • در ساخت صحنه‌های احساسی که مخاطبان بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، کمک کنید
  • برای حفظ ستون‌های سینمایی با طراح ارشد بخش سینمایی همکاری کنید
  • به دنبال صحنه‌هایی جالب و نوآورانه باشید که سطح روایت را بالا ببرند
  • اسناد استوری‌بورد را مدیریت و دنبال کنید
  • در آموزش مراحل تهیه‌ی استوری‌بورد و روش‌های داستانگویی به تمام تیم‌ها کمک کنید

نکته‌ی جالب این است که نینتندو و رترو در این آگهی‌ها به بازی Metroid Prime 4 اشاره نکرده‌اند. حال با این‌که استودیو‌ها مدام در حال جذب نیرو برای پروژه‌های مختلف هستند و همچنین نمی‌توان اطلاعات زیادی را از آگهی‌های استخدامی برداشت کرد، اما این موضوع هیچ وقت نتوانسته است از به وجود آمدن بحث‌ها و گمانه‌ زنی‌ها جلوگیری کند. شاید عنوان Metroid Prime 4 هم‌اکنون قابل بازی است و رترو حالا تمرکز خود را برروی ساخت صحنه‌های سینمایی گذاشته است. از طرف دیگر، شاید اصلاً این آگهی برای یک پروژه‌ی معرفی نشده در نظر گرفته شده باشد. به هر حال، آگهی‌های استخدامی اخیر نشان می‌دهند که رترو همچنان در حال تلاش برای کامل کردن تیم خود و توسعه‌ی Metroid Prime 4 است.

بازی Metroid Prime 4 در تاریخی نامشخص برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید