گیفت کارت
گیفت کارت

فهرست به‌روز شده‌ی سخت‌افزار مورد نیاز Watch Dogs: Legion منتشر شد

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) حدود یک ماه پیش فهرستی از سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای بازی Watch Dogs: Legion برروی تنظیمات مختلف را منتشر کرده بود. با این حال، به نظر می‌رسد با معرفی رسمی کارت‌های گرافیکی جدید شرکت انویدیا (Nvidia) و انتشار اطلاعات بیشتر از این کارت‌های گرافیکی قدرتمند، تیم سازنده نیز فهرست سخت‌افزار مورد نیاز این بازی مورد انتظار را به‌روز کرده است.

در فهرست سخت‌افزار مورد نیاز بازی Watch Dogs: Legion که پیش از این منتشر شده بود، در زمان روشن بودن قابلیت رهگیری پرتو تنها به دو کیفیت ۱۰۸۰P و ۴K اشاره شده بود. با این حال، در فهرست جدید علاوه برای اضافه شدن سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای بازی با کیفیت ۱۴۴۰P، کارت‌های گرافیکی سری RTX3000 نیز جایگزین کارت‌های گرافیکی قدیمی‌تر شده‌اند. شما می‌توانید فهرست کامل منتشر شده از سخت‌افزار مورد نیاز بازی Watch Dogs: Legion را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۸ آبان ماه سال جاری (۲۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید