تریلر جدیدی از بازی Quantum Error منتشر شد

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Quantum Error امروز هم دست به انتشار تریلر دیگری از این بازی زد تا بازی‌بازان را بیشتر از قبل با حال و هوای آن آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

Quantum Error را باید عنوانی ترسناک و تیراندازی به حساب آورد که ابتدا در ماه مارس امسال معرفی شد و تریلرها و تصاویری از آن در دسترس قرار گرفت که نظر مثبت بازی‌بازان را به همراه داشت. حال عده‌ی زیادی از دارندگان پلتفرم‌های مختلف در انتظار تجربه‌ی این عنوان هستند. ظاهرا این اولین بازی ترسناکی است که برای کنسول‌های نسل نهم منتشر می‌شود و باید دید که در آینده چه آثار دیگری به دست بازی‌بازان خواهد رسید. چند روز قبل اعلام شد که Quantum Error برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس نیز عرضه می‌شود که خبر مربوط به آن به همراه یک ویدئو را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. لازم به ذکر است که استودیوی تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media) وظیفه‌ی نشر آن را به عهده خواهد داشت.

امروز تریلر دیگری از بازی Quantum Error به نام Eerie که رباتی سردرگم را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که این ربات از شخصیت‌های اصلی بازی است و طرفداران در ادامه متوجه نقش و تاثیر او خواهند شد. بازی Quantum Error قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلر گفته شده اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید