اطلاعاتی در مورد به‌روزرسان آینده‌ی بازی Fallout 76 منتشر شد

۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

به نظر می‌رسد که خرید شرکت بزرگ زنی‌مکس مدیا (ZeniMax Media) توسط شرکت مایکروسافت بر ادامه‌ی توسعه و ارائه‌ی محتوا برای بازی Fallout 76 هیچ تاثیری نخواهد گذاشت. به تازگی استودیوی بتسدا (Bethesda Game Studios) در یک خبر رسمی به بیان اطلاعاتی در مورد به‌روزرسان‌های آینده‌ی بازی Fallout 76 پرداخت و اعلام کرد که قبل از عرضه‌ی به‌روزرسان بزرگ Steel Dawn در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی، قرار است چندین به‌روزرسان کوچکتر منتشر گردد که بر رفع باگ‌ها و مکشلات فنی بازی، برخی آیتم‌ها و پوسته‌های تزئینی با محوریت جشن‌های هالووین و برخی پیش‌زمینه‌های هیجان‌انگیز برای دریافت به‌روزرسان Steel Dawn تمرکز خواهند داشت.

به‌روزرسان Steel Dawn را می‌توان مجموعه‌ای دیگر از محتویات جدید و منحصر به فرد برای بازی Fallout 76 به شمار آورد که در واقع ششمین بسته‌ی به‌روزرسان عمده‌ی این عنوان از زمان انتشار رسمی آن خواهد بود. طبق اعلام استودیوی بتسدا، این به‌روزرسان تا اواخر سال جاری میلادی به دست علاقه‌مندان نخواهد رسید؛ با این حال هنوز هم بازی‌بازان زیادی منتظر اطلاعاتی در مورد محتویات آن هستند. همانطور که از نام این به‌روزرسان مشخص می‌شود، قرار است بار دیگر گروه خطرناک Brotherhood of Steel به مجموعه‌ی Fallout باز گردد تا بازی‌بازان این فرصت را داشته باشند که به عضوت این گروه خرابکار در آمده و جلوی فعالیت‌های مخرب آن‌ها را بگیرند.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت بتسدا فعلا قصد دارد تا زمان عرضه‌ی به‌روزرسان بزرگ Steel Dawn، برروی به‌روزرسان‌های جزئی‌تر نیز کار کند. این به‌روزرسان‌های جزئی علاوه بر رفع مشکلات و باگ‌های بازی، قرار است برخی مجتویات جدید و یک سری تغییرات را به وجود آورند؛ به عنوان مثال به‌روزرسان جزئی بعدی بازی Fallout 76 قرار است تغییرات عمده‌ای را در ساختار و سیستم پاداش رویداد Treasure Hunter ایجاد نماید.

به‌روزرسان جزئی بعدی بازی Fallout 76 قرار است چند روز دیگر و در تاریخ ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۹ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. با این که فعلا با این به‌روزرسان مکانیسم‌های جدید و تغییرات بزرگی در گیم‌پلی بازی رخ نخواهد داد اما بدون شک استودیوی بتسدا برای آینده برنامه‌های مهمی خواهد داشت. طبق اطلاعات منتشر شده، مکانیسم‌های گرسنگی و تشنگی هنوز در حال توسعه قرار دارند و در آینده به همراه قابلیت CAMP Shelters در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت.

عنوان Fallout 76 هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید