نخستین به‌روزرسانی بازی Little Orpheus منتشر شد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Little Orpheus امروز دست به کار شد و اولین به‌روزرسانی مربوط به این بازی با محتویات فراوان را در دسترس هواداران قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر، تریلری از این به‌روزرسانی منتشر شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Little Orpheus از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که ابتدا در ماه ژوئن امسال با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. حال صحبت‌هایی مبنی بر انتشار نسخه‌ی اندروید این بازی شنیده می‌شود و باید دید که تا چه حد صحت دارد. در این بازی باید هدایت شخصیتی کنجکاو را به دست گرفته و راهی سفری پرماجرا و عجیب و غریب شوید. شما هدفی در سر دارید و عده‌ی زیادی از دشمنان هم سعی دارند تا جلوی شما را بگیرند. بنابراین استفاده از سلاح‌ها و تجهیزات در آن الزامی خواهد بود. اگر شما هم از دوست داران آثار گفته شده هستید، Little Orpheus را از دست ندهید.

امروز اولین به‌روزرسانی Little Orpheus در دسترس قرار گرفت که از ویژگی‌های آن باید به ۱۰۰ آیتم، لباس و حالتی جدید برای ماجراجویی اشاره داشت. آقای اد دالی (Ed Daly)، کارگردان بازی ذکر شده، در خصوص این به‌روزرسانی گفته است:

حالا با این به‌روزرسانی، دلایل بیشتری برای تجربه‌ی Little Orpheus وجود دارد. البته ما برنامه‌های خود را برای توسعه و عرضه‌ی به‌روزرسانی بعدی آماده کرده‌ایم و طی روزهای آینده آن را با هواداران به اشتراک خواهیم گذاشت. پس منتظر ما باشید.

ضمنا امروز یک تریلر جالب از به‌روزرسانی تازه‌ی Little Orpheus عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید