بازی Escape Legends برروی iOS عرضه شد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Escape Legends امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که این بازی هم‌اکنون برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی تریلر دیگری از این بازی هستیم که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

Escape Legends را باید عنوانی پازلی، اکشن و بتل رویال به حساب آورد که مانند دیگر عناوین به این سبک، در آن باید کنترل شخصیت دلخواهتان را به دست گرفته و در نقشه‌ای یکسان قرار بگیرید. سپس باید از آیتم‌ها و سلاح‌های مورد نظرتان بهره برده و سایر بازی‌بازان را از بین ببرید تا پس از این که تبدیل به تنها بازی‌باز روی نقشه شدید، به برتری دست یابید. پازل‌های متنوعی نیز در جریان بازی وجود دارد که نباید به راحتی از آن‌ها عبور کرد. پس از کسب موفقیت‌های زیاد، سطحتان هم بالاتر رفته و تبدیل به فرد مشهوری نزد بازی‌بازان خواهید شد. همچنین امکان شخصی‌سازی کاراکترها نیز فراهم است. قابل ذکر است که شرکت پاین (Pine) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. در کارنامه‌ی این استودیو، عناوین درخشانی همچون Faraway، Seum: Speedrunners from Hell و سری The Birdcage به چشم می‌خورد.

بازی Escape Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی سیستم عامل iOS قابل دریافت است. ضمنا نسخه‌ی اندروید این بازی هم در راه است، اما تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی تیم سازنده باشیم. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلری هم از Escape Legends در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید