تریلر داستانی بازی Sackboy: A Big Adventure منتشر شد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت سونی و استودیوی سومو دیجیتال (Sumu Digital)، ناشر و خالق بازی Sackboy: A Big Adventure، امروز تریلر داستانی این عنوان جذاب و مورد انتظار را با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند.

بازی Sackboy: A Big Adventure در جریان رویداد شرکت سونی برای کنسول نسل نهمی خود رونمایی شد. البته تیم سازنده مدتی بعد رسما اعلام کرد که بازی در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز قرار خواهد گرفت. در وب‌سایت پلی‌استیشن در توضیح آمده است:

Sackboy را با خود و دوستانتان به یک ماجراجویی سه‌بعدی و پلتفرمر حماسی ببرید.

Sackboy، قهرمان شناخته شده‌ی پلی‌استیشن، دوباره با یک بازی ماجراجویی، پلتفرمر و سه‌بعدی شاد، عجیب و بزرگ برگشته است.

Vex شیطیانی، موجودی افسانه‌ای که از آشوب و وحشت زاده شده است، دوستان Sackboy را به اسارت گرفته و آن‌ها مجبور به ساخت Topsy Turver کرده است. این دستگاه شیطانی دنیای زیبا و رویایی Craftworld را به سرزمین کابوس‌ها تبدیل خواهد کرد.

با این حال، از گروه باستانی Knitted Knights، محافظان افسانه‌ای سرزمین Craftworld، یک پیش‌گویی به جا مانده است. براساس این پیش‌گویی، تنها یک فرد شجاع، نترس و جوان‌مرد می‌تواند سرزمین را از نابودی نجات دهد.

به تنهایی و یا در کنار شجاع‌ترین دوستانتان از کوهستان‌های برفی، جنگل‌های پر از برگ و خیس‌ترین سرزمین زیر آب عبور کنید.

ویژگی‌های بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۵: 

  • بارگذاری سریع: به لطف درایو SSD کنسول پلی‌استیشن ۵ از تجربه‌ی بارگذاری سریع در شروع و بین مراحل حتی در زمان بازی به صورت چندنفره لذت ببرید.
  • تکنولوژی صدای سه‌بعدی Tempest: صدای سرزمین Craftworld در حالی که در کنار شما زنده می‌شود را بشنوید.
  • Haptic Feedback: در زمان دویدن بر سطوح پشمی و دیگر پلتفرم‌ها، بازی از این قابلیت برای القای احساس تغییر در مواد زیر پای Sackboy استفاده خواهد کرد.

بازی Sackboy: A Big Adventure در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری (۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی ) هم‌زمان با روز انتشار جهانی کنسول نسل نهمی شرکت سونی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس طرفداران‌ قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر داستانی منتشر شده از این بازی مورد انتظار را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید