بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برروی تمام پلتفرم‌ها دارای قابلیت تغییر میدان دید است

۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

امکان تغییر میزان میدان دید یا همان FOV Slider، یکی از ویژگی‌هایی است که تقریباً در تمام بازی‌های رایانه‌های شخصی وجود دارد. حال با این‌که نسخه‌ی کنسولی بازی‌ها معمولاً به خاطر جلوگیری از مشکلات عملکرد تنها از یک مقدار پیش فرض برای میدان دید استفاده می‌کنند، اما استودیوی تری‌ارک (Treyarch Studios) این ویژگی را در تمام پلتفرم‌های بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War پیاده سازی کرده است.

استودیوی تری‌ارک اخیراً با انتشار یک توییت تایید کرده است که بازی‌بازان برروی تمام پلتفرم‌ها می‌توانند میزان میداد دید بازی را در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را تغییر داده و بازی را با زاویه‌ی دید بیشتری تجربه کنند. با توجه به این‌که برخی از بازی‌بازان به دلیل مشکلاتی نمی‌توانند به تجربه‌ی بازی‌هایی که دارای میدان دید محدود هستند بپردازند، اضافه کرده این ویژگی به بخش تنظیمات نسخه‌ی کنسولی تصمیم بسیار خوبی است و باعث می‌شود تا افراد بیشتری بتوانند آن را تجربه کنند.

توسعه دهندگان یک گیف را نیز منتشر کرده‌اند که گزینه‌ی مربوط به تغییر میدان دید را در بخش تنظیمات نشان می‌دهد. توسعه دهندگان هشدار داده‌اند که در صورت افزایش زیاد مقدار میدان دید، بازی‌بازان ممکن است با نرخ فریم پایین‌تر و مشکلات گرافیکی روبه‌رو شوند:

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ (۱۳ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین اگر قصد دارید نسخه‌ی بتای عمومی این عنوان را برروی رایانه‌های شخصی تجربه کنید، بد نیست به سیستم مورد نیاز آن نیز نگاهی بیاندازید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید