بازی Blacksmith of the Sand Kingdom برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی کمکو (Kemco) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Blacksmith of the Sand Kingdom از امروز برروی گوشی‌های هوشمند قابل دریافت است. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئوی تازه‌ای از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Blacksmith of the Sand Kingdom از سری عناوین به سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که در آن باید کنترل پسری به نام Volker را به دست گرفته و به انجام کارهای مختلفی برای تبدیل شدن به فردی قهرمان بپردازید. وظیفه‌ی شما این است که علاوه‌بر قهرمان شدن، از سرزمین خود نیز دفاع کرده و دشمنان را از بین ببرید. در این راه می‌توانید با قهرمانان زیادی هم معاشرت داشته و از آن‌ها کمک بگیرید. تنوع در سلاح‌ها و سایر تجهیزات هم در این بازی چندان بد نیست. گفتنی است که کمکو وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Blacksmith of the Sand Kingdom را به عهده داشته است. این استودیو فعالیت خود را از سال ۱۹۸۰ میلادی آغاز کرد و تا به حال آثار دلچسب زیادی را به دست بازی‌بازان رسانده است.

طبق اعلام سازندگان، آگاه شدیم که بازی Blacksmith of the Sand Kingdom هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است و بازی‌بازان می‌توانند آن را با قیمت ۶٫۹۹ دلار دریافت کنند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همان‌طور که گفته شد، امروز تریلر جدیدی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید