آماری از تعداد بازی‌بازان بازی Dead by Daylight Mobile منتشر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

تیم سازنده‌ی Dead by Daylight Mobile امروز آمار تازه‌ای را از تعداد بازی‌بازان و دانلودهای این بازی در دسترس قرار داد که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی در این زمینه باشید.

Dead by Daylight Mobile از سری عناوین جذاب به سبک‌های اکشن و ترسناک است که داستان آن را باید دنباله‌ای از عنوان محبوب Dead by Daylight به حساب آورد. این بازی حدود شش ماه پیش به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و خیلی زود افراد زیادی را به خود جذب کرد. تیم سازنده نیز سعی داشته است تا ویژگی‌های بازی اصلی را در این نسخه نیز پیاده‌سازی کند و همین قضیه را باید یکی از اصلی‌ترین دلیل محبوبیت آن دانست. گفتنی است که استودیوی بیهویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

با توجه به خبر امروز سازندگان، آگاه شدیم که تاکنون بازی Dead by Daylight Mobile بیش از ۱۰ میلیون بار توسط بازی‌بازان دانلود شده است که در نوع خود آمار بدی نیست. به همین مناسبت، آن‌ها یک به‌روزرسانی را برای بازی در دسترس قرار داده‌اند که به بهبود عملکرد گرافیکی آن کمک می‌کند. ضمنا لباس‌ها و آیتم‌های دیگری هم به بازی اضافه شده است و هواداران در بخش شخصی‌سازی قادر به انتخاب آن‌ها خواهند بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Dead by Daylight Mobile، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید