بر اساس فهرست‌بندی فروشگاه اکس‌باکس بازی Valhalla تقریباََ ۵۰ گیگابایت حجم خواهد داشت

محمد حسین کریمی
۱۸ مهر ۱۳۹۹ - 15:00

با توجه به فهرست‌بندی جدید فروشگاه اکس‌باکس Valhalla آنچنان حجم بالایی را طلب نمی‌کند اگرچه ممکن است نسخه‌ی نسل بعدی حجمی متفاوت داشته باشد.

در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی بازی‌های جدیدی نیز در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت. یوبی‌سافت (Ubisoft) یکی از آن شرکت‌هایی است که همیشه در زمان عرضه‌ی کنسول‌های جدید پشتیبانی خوبی را ارائه می‌دهد و عناوین خود را برای نسل جدیدی بهینه می‌کند. به طور حتم بزرگ‌ترین اثر آن‌ها برای زمان لانچ اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ بازی Valhalla خواهد بود که مطمئناََ ماجراجویی‌های جذابی را برای مخاطبین به ارمغان می‌آورد. حالا ما به لطف جزئیات به اشتراک گذاشته شده از سوی فروشگاه اکس‌باکس می‌دانیم که حجم این اثر حدوداََ چقدر خواهد بود.

فهرست‌بندی به روز شده برروی وبسایت اکس‌باکس نشان می‌دهد که Valhalla به ۵۰٫۰۱ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. اگرچه در صفحه‌ی مذکور نام هر سه کنسول اکس‌باکس یعنی اکس‌باکس سری اکس، سری اس و اکس‌باکس وان دیده می‌شود اما هنوز نمی‌دانیم که ۵۰ گیگابایت حجم همگانی خواهد بود یا نسل بعدی نیازمند فضای بیشتر است. وجود رزولوشن ۴K این احتمال را بالا می‌برد که نسخه‌ی نسل بعدی حجمی بیشتر را طلب کند و سری اس نیز شاید حجمی کاملاََ متفاوت با سایر نسخه‌ها داشته باشد اما ۵۰ گیگابایت را حداقل فضای مورد نیاز در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است که مدتی پیش اعلام شد نسخه‌ی نسل بعدی Assassin’s Creed Valhalla برروی هر دو پلتفرم اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد. در حالی این خبر خوشحال کننده را شنیدیم که سال در زمان رونمایی نرخ فریم ۳۰ اعلام شده بود.

بازی Valhalla در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی همزمان با عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، برروی این کنسول منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید