بازسازی نه چندان بد | نقدها و نمرات بازی Prinny 1-2: Exploded and Reloaded

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

تنها چند روز تا انتشار بازی Prinny 1-2: Exploded and Reloaded برروی کنسول نینتندو سوییچ باقی مانده است که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. همچنین امروز نقدها و نمرات این بازی هم عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری قدیمی و جذاب Prinny آشنایی داشته و آن را تجربه کرده‌اند. حال دو نسخه از این سری به نام‌های Prinny 1: Can I Really Be The Hero? و Prinny 2: Dawn Of Operation Panties, Dood! در یک مجموعه قرار گرفته و تا ۵ روز دیگر برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود که می‌تواند برای دوست داران آن جالب توجه باشد. البته این نسخه‌ها نسبت به گذشته با تفاوت‌‌های آشکاری همراه شده است و بازی‌بازان قادر هستند تا امکانات و آیتم‌های بیشتری را در اختیار داشته باشند. این بازی پلتفرمر در یک بیابان جریان دارد و شما باید در برابر موانع و دشمنان خود، واکنش‌های درست و به موقعی داشته باشید تا مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. از مهارت‌های خاصی هم که به دست می‌آورید، باید به خوبی بهره ببرید. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید و کنسل ذکر شده را دارید، Prinny 1-2: Exploded and Reloaded را حداقل برای یک بار تجربه کنید.

قابل ذکر است که استودیوی نیپون آیچی (Nippon Ichi) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Prinny 1-2: Exploded and Reloaded را به عهده داشته است. ضمنا بخش آنلاینی هم در این بازی به چشم می‌خورد که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کرده و لذت ببرید. حال امروز نقدها و نمرات این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

Pure Nintendo 8/10

Prinny 1-2: Exploded and Reloaded عنوانی خاطره انگیز و جذاب است که هنوز هم تجربه‌ی آن خالی از لطف نیست. اگر از علاقه‌مندان به عناوین پلتفرمر هستید، این بازی را از یاد نبرید.

SILICONERA 7/10

به نظر می‌رسد که دوست داران سری Disgaea از بازی Prinny 1-2: Exploded and Reloaded نیز لذت خواهند برد. این بازی از گیم‌پلی خوبی برخوردار است و تنوع جالبی هم در دشمنان دیده می‌شود. در مجموع می‌توانید چند ساعت را با Prinny 1-2: Exploded and Reloaded سرگرم باشید.

RPG SITE 7/10

شاید Prinny 1-2: Exploded and Reloaded بهترین بازسازی نباشد، اما باز هم چیزهای زیادی برای ارائه در خود دارد. گیم‌پلی و شخصیت‌پردازی جذاب این اثر را نباید نادیده گرفت.

VIDEO CHUMS 6.8/10

در Prinny 1-2: Exploded and Reloaded شاهد دو نسخه‌ی قدیمی از سری Prinny هستیم که برای افراد زیادی خاطره انگیز خواهد بود. نحوه‌ی کنترل شخصیت اصلی کمی دشوار است و بازی‌بازان ممکن است از این لحاظ اذیت شوند. قبل از خرید و تجربه‌ی این بازی، اطلاعات زیادی از آن کسب کنید و مطمئن شوید که با روحیه‌ی شما سازگار است.

IGN ITALIA 6.5/10

Prinny 1-2: Exploded and Reloaded عنوان چندان بدی نیست و حالت دوبعدی آن ما را به یاد آثار کلاسیک می‌اندازد. البته در گیم‌پلی این اثر مشکلات و نواقص فراوانی به چشم می‌خورد که بدون شک بازی‌بازان را کلافه خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید