نجات سرزمین وسیع | نقدها و نمرات بازی The Solitaire Conspiracy

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

بازی امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و تا این جا نظرات متنوعی پیرامون آن عرضه شده است. در همین راستا، در ادامه برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات این اثر با ما همراه باشید.

در طی این سال‌ها شاهد انتشار عناوینی با سبک‌های مختلف برروی پلتفرم‌ها بوده‌ایم. یکی از انواع دنیای بازی‌های ویدئویی را باید سبک کارت محور به حساب آورد که اخیرا هم استقبال خوبی از آن شده است. حال The Solitaire Conspiracy را باید یکی از برترین‌ها در این سبک دانست که در آن باید وارد جهانی مربوط به زمان آینده شده و شهر بزرگی را از مخمصه نجات دهید. شما قادر هستید تا با استفاده از کارت‌های مختلف، رقیبان را شکست داده و پیشروی خوبی داشته باشید. ضمنا آیتم‌های مفیدی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. در صورتی که از علاقه‌مندان به عناوین کارت محور هستید، The Solitaire Conspiracy انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

گفتنی است که بیتهل گیمز (Bithell Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی The Solitaire Conspiracy را به عهده داشته است. همچنین این بازی فاقد هر گونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. از این نکات که بگذریم، امروز نقدها و نمرات این اثر توسط بهترین منتقدان این حوزه در دسترس قرار گرفت که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

CRITICAL HIT 8/10

بدون شک The Solitaire Conspiracy را باید یکی از جالب‌ترین و اعتیاد آورترین عناوین امسال دانست که دوست داران سبک کارت محور را حسابی شگفت‌زده کرده است. در این بازی باید از راهبردهای منطقی و خوبی استفاده کنید تا به پیروزی دست یابید. فراموش نکنید که سرنوشت یک شهر بزرگ در دستان شما است.

GOD IS A GEEK 8/10

به نظر می‌رسد که سازندگان The Solitaire Conspiracy برای ساخت این بازی از نکات آثار کلاسیک و مدرن استفاده کرده‌اند که البته این قضیه به جذابیت‌های آن افزوده است. این بازی بسیار درگیر کننده بوده و از گیم‌پلی خوبی هم بهره‌مند است.

FINGER GUNS 8/10

اگر تا به حال عنوانی در سبک کارت محور را تجربه نکرده‌اید اما بدتان نمی‌آید که سری به آن‌ها بزنید، The Solitaire Conspiracy بهترین گزینه برایتان خواهد بود. باید گفت که بیتهل گیمز توانسته است تا اثری قانع کننده و جذابی را بسازد. بازی از داستان خوبی هم برخوردار است و از این لحاظ هیچ نقصی ندارد.

DUAL SHOCKERS 8/10

شرکا بیتهل گیمز تاکنون آثار جذابی را در سبک پازلی و فکری تولید کرده است و حال اطمینان داریم که عنوان جدید آن‌ها یعنی The Solitaire Conspiracy نیز بازی‌بازان را سرگرم خواهد کرد. بازی از لحاظ گیم‌پلی و داستان، یکی از بهترین‌ها در سبک خود به شمار می‌رود. البته زمان زیادی را نمی‌توانید با آن همراه باشید و خیلی زود به اتمام می‌رسد.

The Indie Game Website 8/10

The Solitaire Conspiracy یک بازی حدودا دو ساعته است اما می‌تواند عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کند. روایت داستان و گیم‌پلی این بازی بسیار لذت‌بخش است. به همین دلایل، آن را به بازی‌بازان توصیه می‌کنیم.

GAMESPOT 7/10

اگر به دنبال عنوانی در سبک کارت محور هستید، The Solitaire Conspiracy انتخاب جذابی برایتان خواهد بود. بازی از سرعت خوبی برخوردار است و در آن باید از تصمیم‌های خود آگاه باشید. البته مشکلاتی هم در The Solitaire Conspiracy دیده می‌شود و باید دید که واکنش تیم سازنده در این زمینه چه خواهد بود.

GameSpew 7/10

واضح است که تیم سازنده تلاش فراوانی برای ساخت The Solitaire Conspiracy داشته است. جذابیت‌های گیم‌پلی این بازی را انکار نمی‌کنیم و معتقد هستیم که می‌تواند مورد استقبال بازی‌بازان قرار گیرد. شاید بخش داستانی این عنوان چندان ضروری نباشد و سازندگان می‌توانستند از ساخت آن صرف نظر کنند. حالت‌های Countdown و Skirmish این بازی را نباید از دست بدهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید