بازی SwordMaster Story برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

سازندگان SwordMaster Story بالاخره امروز اعلام کردند که این بازی برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان قادر هستند تا نسبت به دریافت و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

SwordMaster Story را باید عنوانی در سبک‌های اکشن، نقش‌آفرینی و داستان محور به حساب آورد که تیم سازنده برای ساخت آن از انیمه‌های مختلف و جذابی الهام گرفته است. در این بازی باید هدایت دانش‌آموزی به نام کین (Cain) را به دست گرفته و ماجراجویی هیجان انگیزی را آغاز کنید. وی در یکی از روزها از خواب بیدار می‌شود و خود را در جهانی عجیب و خیالی مشاهده می‌کند. به همین دلیل است که او تصمیم می‌گیرد تا راه خروج از این جهان را بیابد و در این راه از افراد مختلفی کمک بگیرد. کین به خوبی می‌داند که برای زنده ماندن در این سرزمین باید به مبارزی قهار تبدیل شود. بازی از ۴ سطح دشواری متنوع برخوردار است و در آن بیش از ۵۰ قهرمان قدرتمند هم به چشم می‌خورد. بنابراین اگر از دوست داران این آثار هستید، SwordMaster Story را از دست ندهید. گفتنی است که شرکت سوپر پلنت (Super Planet) وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. این شرکت تاکنون عناوین درخشانی نظیر Evil Hunter Tycoon را هم تولید کرده است.

پیش خرید بازی SwordMaster Story تا قبل از ماه آگست امسال امکان‌پذیر بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن به عمل آمد. حال به گفته‌ی سازندگان، این بازی برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است و باید دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص آن چه خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید