عناوین ماه اکتبر سرویس PS Now معرفی شدند

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

شرکت سونی اخیراً اعلام کرد که با توجه به نزدیک شدن به تاریخ جشن هالووین، شش بازی از جمله بازی‌های Days Gone، MediEvil و Friday The 13th را به سرویس PS Now کنسول پلی‌استیشن خواهد افزود.

با شروع ماه اکتبر بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی سرگرمی نگاه ویژه‌ای به جشن هالووین می‌اندازند و از همین‌رو، شرکت سونی نیز تصمیم گرفته است تا سه عنوان جدید و مرتبط با این جشن را به سرویس اشتراکی بازی‌های پلی‌استیشن بیفزاید. همانطور که اشاره شد، هم‌اکنون به تاریخ افزوده شدن بازی‌های جدید به این سرویس رسیده‌ایم و شاهد حضور عناوین عمدتاً زامبی‌محوری نظیر Days Gone، Friday the 13th، MediEvil، Trine 4: The Nightmare Prince، Steel Rats و Battle Princess Madeline در این سرویس خواهیم بود.

عنوان Days Gone که یکی از بازی‌های سال ۲۰۱۹ و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ است، می‌تواند با جهان وسیع آخرالزمانی و داستان فوق‌العاده جذاب خود نزدیک به ۶۰ ساعت پر از ترس، هیجان و استرس را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین این بازی تا تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۹ (۴ ژانویه ۲۰۲۱) دردسترس دارندگان این سرویس خواهد بود. بازی Friday the 13th نیز یک عنوان چندنفره و اقتباسی از یک فیلم سینمایی است که در کنار نسخه‌ی بازسازی شده بازی نوستالژیک و خاطره‌انگیز MediEvil، به این سرویس افزوده خواهند شد. همچنین، چندین عنوان مستقل نظیر Trine 4: The Nightmare Prince ،Steel Rats و Battle Princess Madeline نیز در کنار عناوین فوق در دسترس کاربران سروی PS Now قرار خواهد گرفت.

سرویس PS Now، هم‌اکنون در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید