بازی Pocket City 2 برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

شرکت سازنده‌ی Pocket City 2 امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی پرداخت که می‌تواند خبر خوبی برای هواداران نسخه‌ی اول باشد. ضمنا تریلر کوتاهی هم از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Pocket City 2 از سری عناوین استراتژی محور و شهرسازی است که نسخه‌ی اول آن در سال ۲۰۱۸ میلادی برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد و مورد استقبال دوست داران این سبک‌ها نیز قرار گرفت. حال تیم سازنده تصمیم گرفته است که نسخه‌ی دوم آن را توسعه دهد و باید دید که آیا این نسخه هم پر فروش خواهد بود یا خیر. این بازی برخلاف نسخه‌ی اول، در جهانی سه‌بعدی جریان دارد و این قضیه می‌تواند برجسته‌ترین تفاوت نسبت به قبل باشد. از دیگر تفاوت‌ها هم باید به کیفیت، تجهیزات و ماموریت‌های بسیار بیشتر اشاره داشت. گفتنی است که شرکت کدبرو (Codebrew) وظیفه‌ی ساخت و انتشار Pocket City 2 را به عهده خواهد داشت. اعضای این شرکت در خصوص این نسخه گفته‌اند:

خوشحال هستیم که توسعه‌ی بازی Pocket City 2 را آغاز کردیم. این بار شما می‌توانید جهانی سه‌بعدی را تجربه کرده و لذت ببرید. هنوز در مراحل اولیه‌ی ساخت آن هستیم و در آینده اخبار بیشتری را به اطلاع شما خواهیم رساند.

بدیهی است که هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Pocket City 2 برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS مشخص نیست و باید منتظر روزها و ماه‌های آینده باشیم. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئوی کوتاهی از این عنوان در دسترس قرار گرفت که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید