بازی Chike – Sky Raider برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

تیم سازنده‌ی Chike – Sky Raider که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز آن را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Chike – Sky Raider از سری عناوین ماجراجویی و کلاسیک بوده که با سبک Endless Runner ترکیب شده است. همان‌طور که درجریان هستید، تاکنون نسخه‌های مختلفی از این سبک عرضه شده است، اما حال شاهد یکی از بهترین‌ها برای گوشی‌های هوشمند هستیم. در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام چایک (Chike) را به دست گرفته و بدون وقفه شروع به دویدن کنید. هدف وی این است که به سرعت شخصیتی به نام Mr Afo را یافته و صحبت‌های مهمی با او داشته باشد. بازی در مناطق جذابی از شهر نظیر بزرگراه‌ها و سواحل در جریان است و از گیم‌پلی رنگارنگ و دوست داشتنی آن هم نباید به راحتی عبور کرد. موانعی نظیر خودروها نیز همواره سر راهتان سبز می‌شود و باید در برابر آن‌ها واکنش‌های به موقع و مناسبی داشته باشید.

در یکی از بخش‌های بازی Chike – Sky Raider به نام Try Your Luck، شما قادر هستید تا شانستان را با امتیازاتی که در اختیار دارید، برای افزایش مهارت‌ها و تجهیزات لازم امتحان کنید. علاوه‌بر آن، امکان شخصی‌سازی کاراکتر اصلی نیز برای شما فراهم است. ضمنا می‌توانید به وسیله‌ی گزینه‌ای در این عنوان، سایر دوستانتان را هم برای چالشی بزرگ دعوت کرده و لذت ببرید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Chike – Sky Raider می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد.

به نقل از تیم سازنده، آگاه شدیم که بازی Chike – Sky Raider هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. همچنین امروز ویدئوی جالبی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید