ظاهراً استودیوی ترن ۱۰ به تیم توسعه‌ی بازی Fable اضافه شده است

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

دو استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) و پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در طول چند سال گذشته در ساخت سری بازی‌های Forza همکاری داشته‌اند. به‌تازگی شواهدی منتشر شده که نشان می‌دهد استودیوی ترن ۱۰ به تیم ساخت بازی Fable اضافه شده است.

همان‌طور که اطلاع دارید، استودیوی پلی‌گراند گیمز وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید Fable را برعهده دارد. این استودیو به ساخت سری بازی‌های اتومبیل‌رانی Forza Horizon مشهور بوده و اکنون در حال ساخت اولین عنوان نقش‌آفرینی خود است. استودیوی ترن ۱۰ نیز در حال حاضر برروی ساخت نسخه‌ی جدید Forza MotorSport کار می‌کند. بر اساس گزارش وب‌سایت VGC، اخیراً اطلاعات جدیدی در پروفایل لینکدین آقای بیل گیز (Bill Geise)، طراح شاغل در استودیوی ترن ۱۰ منتشر شده که نشان می‌دهد این شخص در حال حاضر برروی نسخه‌ی جدید Fable و همچنین Forza MotorSport مشغول به کار است.

آقای گیز از سال ۲۰۰۴ میلادی در استودیوی ترن ۱۰ حضور داشته و در ساخت بازی‌های سری Forza Motorsport نقش داشته است. وی همچنین مدیر نوآوری سه بازی آخر این سری بود.

اینکه استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت با همکاری یکدیگر برروی ساخت یک پروژه کار کنند، کاملاً محتمل به نظر می‌رسد. اگرچه مشارکت استودیوی ترن ۱۰ در ساخت بازی Fable چیزی نیست که ما تاکنون درباره آن به صورت رسمی چیزی را شنیده باشیم.

بازی‌های Fable و Forza Motorsport در حال حاضر برای کنسول‌ اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه هستند. تا کنون تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه‌ی این بازی‌ها مشخص نشده است.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید