تاریخ عرضه‌ی Ghost of Tsuhima Legends مشخص شد؛ با اطلاعات تکمیلی همراه باشید

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

ماه گذشته استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کردند که در ماه اکتبر بخش چندنفره‌ای به نام Legends به بازی Ghost of Tsushima اضافه خواهد شد که حالت co-op تا چهار نفر را به همراه دارد. حالا شاهد تاریخ دقیق عرضه به همراه تعداد زیادی محتوای رایگان دیگر هستیم.

در بلاگ رسمی سونی این رونمایی چنین انجام شده است:

برای حمایت بی‌نظیر شما از بازی Ghost of Tsushima بسیار ممنون و خرسند هستیم! از تصاویر ثبت شده Photo Mode، تصاویر اشتراک گذاشته شده از تروفی پلتینیوم، گیف‌های نوازش روباه‌ها و طراحی‌های هنری طرفداران  قدردانی می‌کنیم. ما به بازخوردهای شما گوش فرا داده‌ایم و بسیار هیجان زده‌ایم که در تاریخ ۲۵ مهر (۱۶ اکتبر) به‌روزرسانی عظیم ۱٫۱ را برای شما به ارمغان بیاوریم.

به‌روزرسانی ۱٫۱ برای تمامی دارندگان Ghost of Tsushima رایگان خواهد بود. این به‌روزرسانی یک بخش چندنفره با نام Ghost of Tsushima: Legends را به بازی اضافه می‌کند. این بخش چندنفره‌ی co-op بر اساس اساطیر ژاپنی خلق شده است و در آن چهار بازی‌باز در کلاس‌های گوناگون به طور همزمان با یکدیگر در پیش‌برد مراحل و از بین بردن موج‌های متعدد شمنان هیولامانند کمک می‌کند. در کنار این قسمت، ما شاهد حالت + New Games برای بخش تک‌نفره نیز هستیم. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را در این باره بخوانید.

Ghost of Tsushima: Legends

ما در ماه آگست (شهریور) اعلام کردیم که Ghost of Tsushima: Legends یک بخش چندنفره‌ی آنلاین co-op خواهد بود که به صورت رایگان برای دارندگان بازی در دسترس قرار می‌گیرد. یکی از المان‌های مهم فیلم‌های سامورایی همکاری است و این که جنگجویان در کنار یک دیگر می‌ایستند و به عنوان یک تیم حمله می‌کنند. شما در Ghost of Tsushima: Legends این کار را انجام می‌دهید و با دوستان خود در مقابل دشمنان مختلف خواهید جنگید. ما بسیار هیجان زده‌ایم که واکنش شما به این حالت جدید را مشاهده کنیم.

Legends شامل ماموریت‌های داستانی دو نفره و ماموریت‌های بقای چهار نفره می‌شود. در حالت چهار نفره شما وارد قلمروی Iyo خواهید شد و در مقابل موج‌های عظیمی از دشمنان قرار خواهید گرفت که البته انتظار می‌رود تا چند هفته پس از لانچ این به‌روزرسانی در دسترس شما قرار گیرد. به محض این که حالت چهار نفره در دست قرار گیرد شما می‌توانید آن را به صورت رایگان از فروشگاه پلی‌استیشن به لیست خود اضافه کنید. به یاد داشته باشید که برای بازی کردن با دوستان خود اتصال به اینترنت و اشتراک پلاس نیاز است.

به محض این که ورژن ۱٫۱ را دریافت کنید متوجه‌ی یک شخصیت جدید به نام گیوزن داستان سرا! (Gyozen the Storyteller) خواهید شد که در شهرهای مختلف بازی حضور پیدا می‌کنید. وی در مورد Ghost of Tsushima شایعه‌هایی را شنیده است اما دیدگاه کاملاََ متفاوتی نسبت به سرزمین خود دارد. گیوزن در حقیقت نویسنده و نگهدار دروازه به Ghost of Tsushima: Legends خواهد بود.

در حقیقت صحبت کردن با گیوزن به شما اجازه می‌دهد که وارد لابی‌های Ghost of Tsushima: Legends وشید اما شما از طریق منیوی اصلی نیز به لابی‌ دسترسی خواهید داشت و می‌توانید دوستان خود را با داشتن آی‌دی پلی‌استیشن دعوت کنید.

کلاس‌ها

شما در Ghost of Tsushima: Legends می‌توانید یکی از چهار کلاس ارائه شده را انتخاب کنید. هر کدام از آن‌ها برتری خاص خود را دارد. زمانی که Legend را آغاز کنید پس از یک بخش تمرینی کوتاه می‌توانید اولین کلاس خود را باز کنید. با بالا رفتن سطحتان بقیه‌ی کلاس‌ها باز خواهند شد و به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

به غیر از این که هر کدام از کلاس‌ها مهارت‌ مخصوص به خود را خواهند داشت، هر یک از کلاس‌ها با یک ویژگی منحصر به فرد باز می‌شوند. همچنین سلاح‌های از راه دور و چارم‌های هر کلاس نیز متفاوت از دیگری خواهد بود.

در زمان بازی کردن با دوستان خود می‌توانید این کلاس‌ها را ترکیب کنید و محدود به کلاسی خاص نخواهید شد چرا که انتخاب با شما است. در بازی‌های چهار نفره باید توجه داشته باشید که می‌توان هر کلاسی را انتخاب کرد و ترکیب‌های مختلف از کلاس‌ها قابل بازی است.

سامورایی

بازی‌بازان سامورایی می‌توانند مستقیماََ وارد نبرد شوند و آن‌جا باقی بمانند. با مدیریت خط سلامتی از بین بردن دشمنان کار سختی نخواهد بود. در حالت “درهم شکستن” قابلیت Hachiman’s Fury باز خواهد شد که با آن می‌توانید چهار دشمن را با یک ضربه از بین ببرید.

شکارچی

به عنوان یک شکارچی، شما می‌توانید دور از مبارزه و در جایگاهی مناسب کمین کنید و دشمنان خود را از دور نابود کنید. همچنین قابلیت استفاده از پیکان‌های منفجره برای کند کردن موج دشمنان نیز بسیار کارا خواهد بود. قابلیت ویژه‌ی این کلاس Eye of Uchitsune نام دارد که در یک لحظه تعداد زیادی پیکان را به سمت سر دشمنان شلیک می‌کند.

رونین

بازی‌بازانی که به کلاس رونین علاقه دارند می‌توانند تمامی اعضای تیم را با قابلیت ویژه‌ی Breath of Izanami زنده کنند. دلیل اهمیت کلاس رونین کمک به دوستان است و شاید ویژگی جذاب او این باشد که می‌تواند روح سگ‌های وحشی را احضار کند.(بله، شما می‌توانید این روح‌ها را مانند روباه‌ها در بازی اصلی نوازش کنید!)

قاتل

اگر ترجیح می‌دهید که با یک ضربه آسیب بسیاری به دشمنان وارد کنید، کلاس قاتل برای شما مناسب است. مهارت ویژه‌ی The Shadow Strike به شما اجازه می‌دهد که در میدان نبرد مستقیماََ در جایگاه دشمن تلپورت کنید. لازم به ذکر است که این کلاس ماسک‌های وحشتناکی را به صورت خواهند زد.

ماموریت‌های داستانی

ماموریت‌های داستانی Ghost of Tsushima: Legends برای دو بازی‌باز طراحی شده‌اند و بازی‌بازان را مستقیماََ وارد داستان‌های گیوزن خواهند کرد که در سرتاسر سوشیما رخ می‌دهند. وقتی درجه‌های سخی بالاتر را باز کنید، با رویارویی‌های جدید، دشمنان سرسخت‌تر، ماموریت‌های اضافه و جوایز بهتر رو به رو خواهید شد.

ماموریت‌های بقا

در حالت بقاء، شما می‌توانید با سه بازی‌باز دیگر تیم شوید تا در مقابل موج‌های متعددی از دشمنان قرار گیرید. شما و تیمتان می‌توانید از قابلیت‌های مختلفی مانند “آتش زدن ناگهانی دشمن” یا “احضار روح خرس” استفاده کنید. هر چه بیشتر زنده بماند و هر چقدر ماموریت‌‌های بیشتری را تکمیل کنید، جوایز بیشتری دریافت خواهید کرد.

حمله

برای بقاء در سرزمین Iyo به تمامی مهارت‌های خود، بالاترین سطح زره و جهیزات و همچنین چهار بازی‌باز سطح بالا نیاز دارید! قسمت حمله یک ماجراجویی سه قسمتی خواهد بود که برای تکمیل آن به کار تیمی بی‌نقص نیاز خواهید داشت. این بخش از بازی چند هفته بعد از لانچ Ghost of Tsushima: Legends در دسترس قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های دیگر

Ghost of Tsushima: Legends چند ویژگی خاص خواهد داشت که از Ghost of Tsushima انتظار دارید. Photo Mode نیز باز خواهد گشت و شما می‌توانید تمامی ماسک‌ها، زره‌ها و احساسات جدید صورت را به نمایش و با دیگران به اشتراک بگذارید.

به‌روزرسانی Legends شامل تجهیزات ظاهری جدیدی می‌شود و تمامی آن‌ها بدون هیچ پرداخت درون‌برنامه‌ای (Microtransactions) از طریق گیم‌پلی دست یافتنی خواهند بود. اگرچه جذاب بودن ظاهر شخصیت اصلی بسیار مهم است اما پیشرفت گیم‌پلی در Legends به زره‌ی شما و تکنیک‌هایی که فرا گرفته‌اید بر می‌گردد. با پیشرفت در گیم‌پلی و متانسب با رویارویی با چالش‌های بزرگ‌تر زره‌ها و تجهیزات کمیابی را دریافت خواهید کرد. هر کلاس با پیشرفت در بازی تکنیک‌های خود را از طریق XP به دست می‌آورد.

همچنین با به‌روزرسانی جدید چند تروفی تازه به بازی اضافه خواهد شد که جدا از تروفی پلتینیوم Ghost of Tsushima به این عنوان اضافه شده‌اند.

به‌روزرسانی بخش داستانی Ghost of Tsushima

به غیر از موارد ذکر شده ما بر اساس بازخوردهای دریافتی از سوی بازی‌بازان، تغییرات و اصلاحاتی در بازی اصلی ایجاد کرده‌ایم.

New Game+

اگر شما خط داستانی Ghost of Tsushima را به اتما رسانده‌اید، دوباره خواهید توانست که داستان جین را تجربه کنید. با انتخاب حالت + New Game مستقیماََ پس از اولین مبارزه با خان قرار خواهید گرفت. تمامی تکنیک‌ها، تجهیزات، زره‌ها و ونیتی‌ها (رنگ‌ زره) حفظ خواهد شد. همچنین درجه‌ی سختی نیز برای حفظ چالش‌برانگیز بودن بالاتر می‌رود.

قابل توجه است که تیم ساکر پانچ یک اسب جدید را به حالت + New Games اضافه کرده که دارای یال‌های قرمز و زینی منحصر به فرد است. همچنین تعدادی چارم قدرتمند جدید به بازی اضافه شده تا جین بتواند در مقابل دشمنان قوی‌تر شده مقابله کند. شما همچنین می‌توانید شمشیر، زره و کمان‌های خود را بیش از ظرفیت قبلی ارتقاء دهید.

از طرفی تعدادی تروفی‌ جدید برای بخش + New Games به بازی اضافه شده است.

فروشنده‌ی Ghost Flower

به طور انحصاری در قسمت + New Game یک نوع گل خاص با نام the Ghost وجود خواهد داشت که البته تنها توسط یک فروشنده‌ی مرموز جدید در آریاکه (Ariake) مورد قبول است. این گل و فروشنده‌ی جدید به شما رنگ‌های متنوع‌تری را برای زره‌ها به ارمغان می‌آورد.

ویژگی‌های دیگر

با به‌روزرسانی جدید در قسمت مین منیو بخش تازه‌ای با نام Armor Loadouts اضافه خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد مدیریت بهتری برروی چارم‌ها و زره‌ها داشته باشید و سریع‌تر بتوانید آن‌ها را عوض کنید.

حالا شما می‌توانید در زمان انتخاب فایل بارگذاری شده مدت زمانی که مشغول به انجام بازی بوده‌اید را مشاهده کنید.

در نهایت استودیوی ساکر پانچ در مورد این به‌روزرسانی گفت:

به‌روزرسانی ۱٫۱ مملوء از محتویات تازه خواهد بود و ما امیدوار هستیم که بازی‌بازان از آن لذت ببرند! باری دیگر از تمامی شما سپاسگزار هستیم. در تاریخ ۱۶ اکتبر این به‌روزرسانی در دسترس قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به ماجراجویی خود ادامه دهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید