بازی Slash Quest برای iOS در دسترس قرار گرفت

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

شرکت بیگ گرین پیلو (Big Green Pillow) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازی Slash Quest برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Slash Quest از سری عناوین جذاب به سبک‌های اکشن و ماجراجویی است که می‌تواند عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کند. این بازی داستان دانشمندی را روایت می‌کند که به ملکه‌ای علاقه‌مند می‌شود و سعی دارد تا برای نجات وی از دست افراد تبهکار، راهی سفری طولانی و پرماجرا شود. البته شما قادر به انتخاب دو قهرمان به نام‌های سوردی (Swordie) و شپ (Shep) نیز هستید که هر یک از مهرات‌های خاص خود بهره‌مند هستند. از دیگر ویژگی‌های بازی باید به دشمنان و پازل‌های متنوع اشاره داشت. امکان ارتقای مهارت‌ها نیز برای هواداران فراهم است. بازی‌بازان در مجموع می‌توانند ۱۲ ماموریت گوناگون را تجربه کرده و لذت ببرند. گفتنی است که دو استودیوی بیگ گرین پیلو و نودل کیک (Noodlecake) به صورت مشترک در امر توسعه و انتشار آن نقش داشته‌اند.

طبق اعلام شرکت سازنده‌ی Slash Quest، آگاه شدیم که این بازی از امروز با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته است. ضمنا شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این بازی برای اندروید نیز به گوش می‌رسد که باید دید واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید