بازی Dashero: Sword & Magic برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Dashero: Sword & Magic که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز آن را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Dashero: Sword & Magic را باید از سری عناوین اکشن و هک‌اند‌اسلش به حساب آورد که می‌تواند رضایت دوست داران این سبک‌ها را به خوبی جلب کند. در این بازی می‌توانید کنترل چند شخصیت با توانایی‌های مختلف را به دست گرفته و در جهانی خیالی و رنگارنگ قرار بگیرید. همه چیز در محیط این بازی به خوبی پیش می‌رود؛ تا این که سر و کله‌ی موجودات عجیب و غریب پیدا شده و این کاراکترها به عنوان شخصیت‌های شناخته شده باید به منظور نجات مردم و افزایش افتخاراتشان، مبارزات نفس‌گیری را آغاز کنند. تنوع در سلاح‌ها و دشمنان این بازی نسبتا خوب است و این قضیه می‌تواند استقبال بازی‌بازان را در پی داشته باشد. ضمنا باس‌های بسیار قدرتمند مانند Giant Snowman کار شما را بسیار سخت خواهند کرد. از معماهای چالش برانگیز این اثر نیز نباید به سادگی عبور کرد. قابل ذکر است که شرکت ترفل اند کو گیم (Trèfle & Co. Game) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

طبق اخباری که امروز به دستمان رسید، آگاه شدیم که بازی Dashero: Sword & Magic از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به خرید و دریافت آن اقدام نمایند. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید